Barcelona jednodniową stolicą transportowego networkingu

C

22-10-2021

WConnecta ponownie będzie gościć czołowe europejskie przedsiębiorstwa transportowe podczas największej imprezy networkingowej w tym sektorze.

Rozpoczęło się już odliczanie do największej imprezy na temat transportu towarowego w Europie. Już za niecały miesiąc najwięksi gracze z sektora TSL spotkają się podczas jedenastej edycji WConnecta.

Po zeszłorocznej przerwie Wconnecta wraca z jeszcze większą energią! Nowa edycja odbędzie się 12 listopada w hotelu Barceló Sants w Barcelonie, ale tym razem w bardziej ekskluzywnym formacie.

Mówiąc o wydarzeniu, Fabrice Douteaud, dyrektor generalny Giełdy Ładunków Grupy Alpega, komentuje:

PROMOCJA

PROMOCJA

– W czasach, gdy transport towarowy stoi w obliczu trudnego wyzwania, jakim jest przejście na zrównoważoną mobilność, współpraca między przedsiębiorstwami jest bardziej niż kiedykolwiek niezbędna, aby ograniczyć puste przebiegi i w konsekwencji emisje CO2. Właśnie dlatego WConnecta jest najlepszą okazją dla przewoźników, aby poszerzyć sieć kontaktów i rozwijać działalność w jeszcze bardziej zrównoważony sposób.

Specjaliści w dziedzinie transportu z całej Europy wezmą udział w wydarzeniu, którego celem jest wzmocnienie współpracy i znalezienie partnerów w celu zbadania nowych możliwości biznesowych za pomocą innowacyjnego formatu szybkich wywiadów (Speed Networking) lub wcześniej umówionych prywatnych spotkań w strefie Cargo Area.

Po raz kolejny WConnecta jest imprezą, podczas której spotykają się najlepsze przedsiębiorstwa transportowe w Europie będące częścią społeczności giełd transportowych Grupy Alpega, do której należą Teleroute i Wtransnet.

Nadal masz czas, aby się zarejestrować.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C