C.H. Robinson przejmuje firmę Combinex Holding B.V.

C

12-05-2021

Firma C.H. Robinson (NASDAQ: CHRW) przejęła Combinex Holding B.V. (Combinex), rozszerzając tym samym swoją obecność w europejskim transporcie drogowym. Combinex jest jednym z najszybciej rozwijających się spedytorów w regionie Beneluksu, specjalizującym się w usługach transportu towarów suchych, a także świeżych i mrożonych.

– Przejęcie to wielka szansa dla C.H. Robinson, wzmocni naszą obecność w Europie, w szczególności w Europie Zachodniej. Combinex zaoferuje nam również dodatkowe możliwości przewozowe dzięki specjalistycznej flocie, zwiększając nasz zasięg na rynku przewozów krótko- i średniodystansowych – powiedział Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson w Europie.

– To ekscytujący dzień także dla Combinex, ponieważ dzięki naszej silnej ofercie i talentowi uzupełnimy usługi, technologię i obecność C.H. Robinson w Europie – dodaje Arie Troost, założyciel i dyrektor generalny Combinex.

Europejski transport drogowy C.H. Robinson obejmuje wszystkie główne szlaki handlowe w Europie. Firma oferuje globalne usługi lotnicze, oceaniczne i celne. Ogłoszenie następuje po dwóch niedawnych przejęciach europejskich firm, które miały miejsce w 2019 r., w tym Dema Services, dostawcy usług transportu drogowego z siedzibą we Włoszech oraz Space Cargo, globalnej grupy spedycyjnej z Hiszpanii.

Firma Combinex Holding B.V. została założona w 2006 roku przez Arie Troosta i jest firmą spedycyjną specjalizującą się w usługach transportowych towarów sypkich oraz świeżych i mrożonych w całej Europie.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C