Logicor Polska zmienia kadrę kierowniczą

C

21-03-2022

Logicor Polska wprowadza zmiany w kadrze kierowniczej. Michał Ptaszyński awansował na stanowisko dyrektora krajowego, a Anna Mazepa objęła funkcję dyrektora ds. zarządzania aktywami. Współpracę z firmą rozpoczęły także dwie nowe osoby: Piotr Brycki jako straszy dyrektor ds. zarządzania aktywami oraz Magdalena Palmowska jako dyrektor projektu.

Rolę dyrektora krajowego powierzono Michałowi Ptaszyńskiemu. Do jego obowiązków będzie należeć nadzór nad całością działalności inwestycyjnej i operacyjnej firmy Logicor w Polsce. Michał, który współpracę z Logicorem rozpoczął w 2018 r., ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Do niedawna pełnił funkcję dyrektora ds. zarządzania aktywami w Europie Środkowej i Wschodniej.

Stanowisko dyrektora ds. zarządzania aktywami objęła Anna Mazepa, która będzie odpowiadała za tworzenie i wdrażanie strategii w zakresie nieruchomości w celu zwiększania wartości aktywów dla klientów i realizowania celów inwestycyjnych firmy. Anna pracuje w Logicorze od 2014 r. Wcześniej pełniła rolę starszego dyrektora ds. zarządzania aktywami.

Do zespołu zarządzania aktywami dołącza jako straszy dyrektor ds. zarządzania aktywami Piotr Brycki, który na tym stanowisku będzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych najemców i negocjowanie umów najmu w obiektach Logicoru na terenie Śląska. Przed przejściem do Logicora Piotr przez siedem lat pracował w Prologisie jako dyrektor leasingiu oraz w innych spółkach z branży logistycznej. Piotr jest absolwentem wydziału ekonomii i zarządzania Politechniki Opolskiej. Ukończył również zarządzanie nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Współpracę z Logicorem Polska rozpoczęła też Magdalena Palmowska, która będzie wspierać zespół w kwestiach technicznych związanych z projektami inwestycyjnymi, w tym rozbudową obiektów. Jej zadaniem będzie także doradzanie w budżetowaniu wydatków oraz weryfikowanie informacji dla zespołów odpowiedzialnych za zarządzanie i nabywanie aktywów. Przed dołączeniem do Logicoru Magdalena, po ukończeniu studiów na Politechnice Wrocławskiej, pracowała przez ponad 17 lat w branży budowlanej jako architekt.

– Wiedza oraz doświadczenie Magdy i Piotra w zakresie nieruchomości i zarządzania pomogą nam w realizacji naszej strategii ukierunkowanej na tworzenie efektywnych, elastycznych i ekologicznych przestrzeni dla klientów. Jestem przekonany, że z takim zespołem możemy z dużym optymizmem patrzeć w przyszłość – powiedział Michał Ptaszyński.

Większa koncentracja na rynkach regionalnych, by lepiej spełniać potrzeby klientów

Pracownicy zespołu ds. zarządzania aktywami będą odpowiadać za poszczególne regiony kraju: Anna Mazepa za środkową Polskę, Piotr Brycki za Śląsk i Kraków, Marcin Wronecki za Poznań i Wrocław, a Paweł Tarkowski za region warszawski.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C