Nowy prezes DSV Solutions w Polsce

C
Nowy dyrektor DSV Solutions Wojciech Cipiur

02-03-2021

1 marca 2021 stanowisko prezesa zarządu DSV Solutions objął Wojciech Cipiur, zastępując na stanowisku Macieja Walendę, który kontynuować będzie pełnienie funkcji wiceprezesa w strukturach DSV A/S i nadal będzie zasiadał w radzie nadzorczej.

– To istotny krok rozszerzania struktur DSV Solutions w Polsce i jestem przekonany, że Wojciech idealnie wpisuje się w nasz model biznesowy oraz będzie kontynuować ścieżkę wzrostów. Nasza organizacja w Polsce jest niezwykle silna, a dodatkowe wzmocnienie pozwoli nam na jeszcze lepszą koncentrację na klientach i doskonaleniu procesów – powiedział Maciej Walenda.

Kariera Wojciecha Cipiura od wielu lat związana była z Grupą Dachser, w której pełnił szereg funkcji na rynku polskim i niemieckim, a w ostatnim czasie z biura w Hong Kongu zarządzał logistyką kontraktową w regionie APAC.

– Po kilku latach wracam na polski rynek logistyczny i dołączam do bardzo znanej i dynamicznej organizacji. Cieszę się z zaufania, którym obdarzył mnie Maciej i holding DSV Solutions. Wraz z moim zespołem będziemy dążyli do zwiększania naszej pozycji na rynku oraz budowania efektywnych i innowacyjnych rozwiązań dla obecnych i nowych klientów – powiedział Wojciech Cipiur.

DSV Solutions jako część Grupy DSV koncentruje się na rozwiązaniach z zakresu logistyki kontraktowej realizując zadania na powierzchni 6 mln mkw. w 400 lokalizacjach na świecie. W Polsce, Spółka DSV Solutions ma aktualnie 14 lokalizacji z wyspecjalizowanymi rozwiązaniami dla farmacji, branży przemysłowej, motoryzacyjnej, handlu detalicznego oraz internetowego.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C