Transexpo 2021 z najlepszymi

C

28-06-2021

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego zaplanowane w kieleckim ośrodku na październik zapowiadają się bardzo ciekawie. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili już branżowi potentaci.

Znane ze światowych premier, wskazywania nowych trendów i kierunków rozwoju transportu, a także jako miejsce spotkań potentatów z rynku polskiego i zza granicy targi odbędą się po wielu pandemicznych perturbacjach od 27 do 29 października 2021 roku. Na liście wystawców są liderzy rynku z kraju i zagranicy. Wśród firm, które w tej edycji zaprezentują swoje nowości nie zabraknie czołowych producentów, między innymi: Solaris Bus & Coach, Autosan, ABP Bus & Coach, Volvo Polska czy Man Truck & Bus. Ponadto na liście wystawców Transexpo 2021 znalazły się firmy z sektora części i wyposażenia pojazdów transportu publicznego, wyposażenia obiektów zaplecza technicznego i systemów informatycznych. W gronie wystawców są między innymi: R&G Plus, Kiel, Ster, Groeneveld, Camira, Herbert Kneitz, Drabpol, Polgard, DPK System, GMV, Pixel, Stako, Webasto. Strategicznym partnerem targów tradycyjnie jest Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej. Merytorycznie wystawę wspierają także Polskie Stowarzyszenie Przewoźników Autokarowych, Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oraz Główny Inspektorat Transportu Drogowego.

Zgodnie z targowym kalendarzem jubileuszowa 15. edycja Transexpo miała się odbyć w październiku 2020 roku. Niestety pandemiczny lockdown zamknął Targi Kielce tak jak całą branże targową podczas jesiennej drugiej fali. 6 czerwca targi, konferencje i seminaria zostały decyzją rządu oficjalnie odmrożone i jak zapowiadają wystawcy, jest to dla nich bardzo ważna informacja. Wszystko są już gotowi na bezpośrednie biznesowe spotkania w Targach Kielce. Przypomnijmy, że poprzednia edycja wystawy pokazała że Transexpo to najważniejsze wydarzenie branży transportu zbiorowego w Polsce, stanowiące ważny element na autobusowej mapie Europy. W 2018 roku targi odwiedziło blisko 6,5 tysiąca branżowych zwiedzających. To właśnie w Targach Kielce firma Solaris Bus&Coach zaprezentowała superlekki i oszczędny Urbino 12 LE lite hybrid jako światową premierę, niewykluczone że także w 2021 roku jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów zaskoczy zwiedzających Targi Transexpo. Zapraszamy do Targów Kielce od 27 do 29 października 2021 roku.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C