WConnecta gromadzi drogowy transport towarowy

C

19-11-2021

Jedenasta edycja Wconnecta powraca do Barcelony po rocznej przerwie, wyznaczając punkt zwrotny w powrocie sektora do normalności.

300 specjalistów, 122 firm transportowych z całej Europy, 4225 szybkich wywiadów, 434 prywatne spotkania i w sumie ponad 42 000 minut sesji networkingowych zakończyło jedenastą edycję WConnecta.

12 listopada w Barcelonie odbyła się największa edycja najważniejszego wydarzenia networkingowego w zakresie transportu towarowego, dzień pełen optymizmu, wytrwałości i chęci powrotu do normalności w życiu codziennym. WConnecta potwierdza w ten sposób swój status najlepszej imprezy w branży, która umożliwia delegatom skontaktowanie się z jak największą liczbą partnerów i nawiązanie długoterminowych relacji opartych na zaufaniu w ramach społeczności transportowej Grupy Alpega, do której należą giełdy transportowe Teleroute i Wtransnet.

Spotkanie powraca w momencie, gdy transport towarowy stoi przed trudnym wyzwaniem zrównoważonej mobilności. Współpraca między firmami jest teraz potrzebna bardziej niż kiedykolwiek, aby zredukować liczbę pustych przebiegów, co sprawia, że WConnecta jest najlepszym miejscem dla przewoźników i operatorów logistycznych do rozbudowy swojej sieci.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C