WConnecta powraca

C

01-09-2021

WConnecta powraca! To największe wydarzenie umożliwiające nawiązywanie kontaktów w ramach branży transportowej w Europie, podczas którego 7-minutowa rozmowa może zmienić się w transakcję życia.

WConnecta odbędzie się w piątek, 12 listopada 2021 r. w hotelu Barceló Sants w Barcelonie. Wydarzenie zostało zorganizowane tak, aby było bardziej ekskluzywne niż kiedykolwiek wcześniej.

W 2020 roku świat się zatrzymał, ale transport drogowy – nie. Ten sektor, który tworzy niemal 5 milionów miejsc pracy w Europie, odegrał kluczową rolę w rozwoju gospodarczym wszystkich krajów podczas pandemii. Teraz nadszedł czas, by liderzy branży transportowej spotkali się ponownie i otworzyli na nowe możliwości biznesowe podczas jedenastej edycji WConnecta.

Czołowe firmy logistyczne i transportowe będące częścią społeczności Alpega Group, która obejmuje giełdy transportowe Teleroute i Wtransnet, będą obecne na najnowszej edycji tego wydarzenia. Będą omawiać kwestie prowadzenia działalności, wzmacniać możliwości współpracy i szukać nowych zaufanych partnerów biznesowych.

Podobnie jak podczas poprzednich dziesięciu edycji, celem WConnecta jest stworzenie centrum spotkań dla specjalistów w dziedzinie transportu towarowego, które będzie sprzyjać tworzeniu relacji biznesowych. Podczas imprezy wszyscy będą mogli nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi partnerami z całej Europy poprzez krótkie spotkania typu „speed networking”. Działalność handlowa tego typu wymagałaby zazwyczaj miesięcy pracy, a dzięki Wconnecta wystarczy na to jeden dzień.

Podobnie jak w poprzednich edycjach wydarzenia, wszyscy uczestnicy będą mieli dostęp do strefy Cargo Area, gdzie spedytorzy i przewoźnicy mogą organizować indywidualne, wcześniej umówione spotkania.

W tym roku liczba uczestników jest mniejsza. Wydarzenie odbywa się w  bardziej ekskluzywnym formacie, z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego.

Jest to powrót wydarzenia, na które wszyscy specjaliści branży transportowej niecierpliwie czekali. WConnecta pomoże im rozbudować sieć kontaktów i wykorzystać możliwości biznesowe.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C