Martin Baláž awansuje w firmie Prologis

C

28-11-2022

Martin Baláž awansował na stanowisko starszego wiceprezesa i przejął odpowiedzialność za trzeci kraj w regionie Europy Środkowej.

Martin Baláž, który od 2019 roku jest dyrektorem na Czechy i Słowację, obejmuje nowe stanowisko z rozszerzonym zakresem obowiązków. Z dniem 1 grudnia 2022 roku Martin otrzymuje awans jako starszy wiceprezes i dyrektor na Czechy, Słowację i Węgry. Będzie podlegał bezpośrednio Pawłowi Sapkowi, starszemu wiceprezesowi i dyrektorowi regionu w Europie Środkowej.

Rozszerzenie zakresu odpowiedzialności Martina następuje po trzech latach konsekwentnego osiągania dobrych wyników, które przyczyniły się do sukcesu Prologisu w Czechach i na Słowacji.

– To wspaniały czas dla Prologisu w całej Europie Środkowej. Nie mogę się już doczekać pierwszego dnia pracy na nowym stanowisku – mówi Martin Baláž. – Pracownicy branży logistycznej nie pamiętają trudniejszego okresu niż ostatnie trzy lata, ale dzięki pasji i poświęceniu naszych znakomitych zespołów z mocą idziemy do przodu. Jestem zaszczycony, że będę nadal kierował naszymi zespołami w Czechach i na Słowacji, jednocześnie przejmując odpowiedzialność za nasze działania na Węgrzech.

W swojej nowej roli Martin skupi się na wzmocnieniu rozwoju zespołów Prologis w całym regionie. Jego wizja przywództwa, koncentrująca się na najwyższej jakości świadczonych usług wykraczających poza ściany magazynów, stanowi zapowiedź dalszych sukcesów.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C