Nowa dyrektor finansowa Rohlig Suus Logistics

C

29-07-2022

Katarzyna Różycka została dyrektor finansową Rohlig Suus Logistics. Będzie odpowiedzialna za zarządzanie finansami spółki w Polsce i zagranicą.

To kolejny awans wewnętrzny w spółce, w której już 55% zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych to kobiety.

Katarzyna Różycka jest związana z Rohlig Suus Logistics od stycznia 2019 r. Zanim została powołana na stanowisko dyrektor finansowej, pełniła funkcję dyrektora kontrolingu grupy. Katarzyna ma kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów. Karierę zawodową budowała w firmach doradczych Deloitte, EY Business Advisory oraz Grupie PKP Cargo, w których odpowiadała za kontroling, finanse oraz nadzór właścicielski. W latach 2014-2016 zasiadała w Radzie Nadzorczej jednej ze spółek Grupy PKP Cargo. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

– W Rohlig Suus tworzymy kulturę organizacyjną skoncentrowaną na ciągłym doskonaleniu się i zwiększaniu satysfakcji pracowników. To podstawa naszej strategii biznesowej. Dlatego stawiamy na awanse wewnętrzne i staramy się budować przyjazne, stabilne środowisko pracy. Przed nową dyrektor i całą naszą firmą duże wyzwanie, wynikające z dynamicznego rozwoju naszej skali działania w ostatnich latach, ale i ambitnych celów zrównoważonego rozwoju, które sobie stawiamy – mówi Piotr Iwo Chmielewski, członek zarządu Rohlig Suus Logistics.

Rohlig Suus Logistics oferuje kompleksowe usługi transportowe, logistyki kontraktowej i zarządzania łańcuchem dostaw. Aktualnie firma zatrudnia ponad 2000 osób w ponad 30 oddziałach w 7 krajach.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C