Nowy dyrektor handlowy OnTurtle

C

17-05-2022

Xavier Moser został mianowany na stanowisko dyrektora handlowego w firmie OnTurtle. Ma bogate doświadczenie w transporcie i logistyce, które posłuży mu w nowych zadaniach.

Xavier Moser, który może poszczycić się 28-letnim doświadczeniem zawodowym, rozpoczął karierę w zarządzaniu transportem w Grupie Volkswagen. Ponadto pełnił różne funkcje związane z działalnością operacyjną i rozwojem handlowym w branży motoryzacyjnej, odzieżowej, elektronicznej i spożywczej w firmach: EXEL, DHL, Schnellecke i Logifrio. Pracował również jako konsultant ds. transportu i logistyki w kilku przedsiębiorstwach z sektora.

 

Stały wzrost na terytorium Europy

– Jesteśmy bardzo zadowoleni i ogromnie cieszymy się, że możemy powitać Xaviera Mosera jako naszego nowego dyrektora handlowego. – mówi Josep Guaus, dyrektor generalny OnTurtle. – Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży logistycznej i transportowej ma on umiejętności techniczne, które pozwalają mu odpowiednio poznać potrzeby i wymagania naszych klientów.

Wraz z tą nową nominacją OnTurtle dalej umacnia swoją organizację, przyciągając nowe firmy z różnych europejskich krajów w sektorze, w którym tysiące przedsiębiorstw już dziś korzysta z jej usług.

Obecnie firma prowadzi działalność w 10 europejskich krajach i ma w nich ponad 1600 stacji paliw. Ponadto od 2018 r. oferuje gaz jako alternatywne źródło energii. W związku z tym powstała sieć tankowania LNG i CNG, która liczy już 90 stacji w Europie. Firma zamierza dalej ją rozwijać.

Firma OnTurtle zamknęła rok 2021 obrotami w wysokości 87 mln euro. W tym roku spodziewa się kontynuować wzrost w tym samym tempie i osiągnąć obroty w wysokości 115 milionów euro.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C