Nowy wiceprezes DHL Parcel Polska

C

12-05-2022

Od maja 2022 roku Arkadiusz Stasiak objął stanowisko wiceprezesa ds. operacyjnych w DHL Parcel Polska.

Nowy wiceprezes ma około 20 letnie doświadczeniem w branżach dóbr szybkozbywalnych i transportowo-logistycznej. Zarządzał zespołami operacyjnymi, liczącymi ponad 3000 pracowników w 6 regionach. Karierę w DHL Parcel Polska zaczął w 2008 r., na stanowisku kierownika operacyjnego regionu, a następnie dyrektora ds. operacji w regionach. W 2017 r. przeszedł do pionu sprzedaży obejmując stanowisko dyrektora ds. sprzedaży regionalnej, które pełnił do tej pory.

– W dobie zmian rynkowych i intensywnego rozwoju obszaru B2C mamy przed sobą dużą szansę, ale także duże wyzwanie. Wieloletnie doświadczenie sprzedażowe to nieoceniony kapitał, który procentuje doskonałym zrozumieniem potrzeb klienta i umiejętnością proponowania szytych na miarę rozwiązań, których najbardziej potrzebuje dynamicznie zmieniający się rynek. Jestem przekonana, że dzięki szerokiej znajomości dwóch kluczowych obszarów naszej firmy, jakimi są operacje i sprzedaż, Arek znakomicie sobie poradzi na tym stanowisku. – uważa Agnieszka Świerszcz, prezes zarządu DHL Parcel Polska.

– Bazując na moim dotychczasowym doświadczeniu, będę koncentrował się na rozwoju mocnej pozycji DHL Parcel na rynku usług kurierskich – zapowiada Arkadiusz Stasiak.

Jako nowy szef w DHL, Arkadiusz Stasiak będzie odpowiedzialny za cały pion operacyjny, w tym m.in. ustalanie priorytetów i planowanie sieci operacyjnej, nadzór nad jakością, inwestycje infrastrukturalne, a także zarządzanie i rozwój zespołu.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C