Panattoni tworzy nowe stanowisko

C

03-11-2022

Panattoni poszerza struktury związane ze zrównoważonym rozwojem i tworzy stanowisko ESG Advisora. Objęła je Ewelina Ciuchta.

Ewelina Ciuchta jest tegoroczną absolwentką studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego „CSR. Cele Zrównoważonego Rozwoju w strategii firmy”, prowadzonych w ramach współpracy Zespołu Deloitte Sustainability Consulting Central Europe pod kierunkiem Ireny Picholi oraz Centrum Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego pod kierunkiem prof. dr hab. Bolesława Roka. Ponadto w ramach obsługi Panattoni przez Agencję Human Signs przez ostatnie trzy lata ściśle zajmowała się tematyką zrównoważonego rozwoju i ESG.

Jako ESG Advisor (doradca ds. środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego) zajmie się m.in. doradztwem dotyczącym wytycznych zrównoważonego rozwoju, współtworzeniem i koordynacją polityki ESG wraz z raportowaniem niefinansowym oraz komunikacją w tym zakresie.

Ewelina Ciuchta przez 20 lat związana była z branżą public relations. Przez ostatnie 12 lat pełniła stanowisko dyrektora korporacyjnego PR w agencji KonkretPR, która w 2020 r. zmieniła szyld na Human Signs. W tym czasie tworzyła i realizowała wielopoziomowe kampanie marketingowe i PR m.in. dla sektora nieruchomości komercyjnych (w tym funduszy), finansowego i logistycznego, ale także branży lajfstajlowej. Przy wielu projektach była również odpowiedzialna za komunikacje wewnętrzną oraz budowanie marki pracodawcy. Jej dział obsługiwał m.in. Villeroya & Bocha, Jungheinricha Polska, Heitmana (WTT, Marynarska Business Park), Krajową Izbę Doradców Podatkowych, Sage, Dachsera, Astona Martina, Diesla i Bacardi. Na rzecz Panattoni działała ostatnie kilkanaście lat.

Ewelina jest absolwentką Zakładu Filozofii Nowożytnej oraz Zakładu Estetyki Instytutu Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie jest kostiumoloźką, tworzy i szyje ubrania do przedstawień teatralnych. Miłośniczka zwierząt, ma dwa adoptowane psy Cane Corso. Wegetarianka od 30 lat.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C