PEKAES ma nowego dyrektora

C

25-07-2022

Marcin Krzak objął od lipca 2022 r. stanowisko dyrektora zarządzającego PEKAES.

Marcin Krzak jest managerem z ponad 20-letnią praktyką w branży TSL. Sprawował wiele funkcji zarządczych, m. in. był dyrektorem operacyjnym w UPS Polska, a następnie dyrektorem generalnym UPS w Czechach, Słowacji i Ukrainie. Od 2005 roku piastował stanowisko dyrektora logistyki w warszawskim oddziale UPS, gdzie po roku awansował na dyrektora generalnego UPS Supply Chain Solutions w Polsce. W tym czasie do jego głównych obowiązków należało zarządzaniem transportem drogowym, lotniczym i morskim. Ukończył studia MBA w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie (2002-2003). Jest absolwentem Katedry Marketingu Uniwersytetu Szczecińskiego.

– Wspólny wysiłek całego zespołu PEKAES-u i Geodisu przekuwa się na sukces biznesowy, dlatego ogromnie się cieszę, że Marcin dołącza do naszego zespołu i życzę mu wielu sukcesów. – mówi Olivier Royer, wiceprezes wykonawczy Geodis Road Transport.

Po połączeniu z Grupą Geodis, PEKAES otwiera się na jeszcze większą ekspansję na rynku krajowym i międzynarodowym. Tylko w ciągu ostatniego roku nowoczesne terminale powstały między innymi w Kaliszu, Głogowie Małopolskim i Mińsku Mazowieckim.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C