Rusza Akademia Cyfryzacji GS1

C

03-12-2021

Akademia Cyfryzacji GS1 Polska to inicjatywa edukacyjno-informacyjna dla polskich przedsiębiorców i ich pracowników, którzy chcą się dowiedzieć jak najwięcej o transformacji cyfrowej.

Na bezpłatnej platformie znajduje się baza wiedzy oraz artykułów eksperckich dotyczących wykorzystania standardów GS1 w różnych sektorach biznesu. Akademia oferuje też narzędzia do samooceny dojrzałości cyfrowej oraz diagnozy logistycznej.

Na portalu znajdują się ponadto informacje o autoryzowanych dostawcach rozwiązań i pozyskiwaniu finansowania na inwestycję w transformację cyfrową. Dostęp do Akademii Cyfryzacji jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

Wiedza na wyciągnięcie ręki

Akademia Cyfryzacji GS1 jest odpowiedzią na potrzebę wprowadzenia usprawnień w duchu cyfrowej transformacji: kompleksowego przechodzenia na nowe sposoby funkcjonowania firmy, opartego na najnowszych rozwiązaniach i technologiach cyfrowych. Czerpie z wieloletniego doświadczenia we wsparciu sprzedaży na całym świecie, m.in. we współpracy z potentatami e-handlu takimi jak Google, Amazon, eBay czy Allegro.

– GS1 Polska chce aktywnie wspierać uczestników systemu w cyfrowej transformacji procesów biznesowych. To dlatego dzielimy się międzynarodową wiedzą pochodzącą ze 150 krajów oraz udostępniamy narzędzia ułatwiające wejście w digitalizację – tłumaczy dr inż. Elżbieta Hałas, członkini zarządu GS1 Polska.

 

Szkolenia i nie tylko

Korzystając z bazy wiedzy przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się, jak dzięki standaryzacji usprawnić procesy sprzedażowe i logistyczne. Zebrane materiały zostały podzielone na te, od których najlepiej zacząć swoją przygodę ze standardami GS1, oraz na takie, które odpowiadają na bardziej szczegółowe pytania.

Wśród narzędzi do cyfrowej transformacji jest audyt dojrzałości cyfrowej, określający poziom wykorzystania identyfikatorów GS1 do znakowania produktów, lokalizacji, zasobów logistycznych. Usługa diagnozy dojrzałości cyfrowej jest płatna, ale dofinansowana w 50% przez GS1 Polska.

– Realizując materiał szkoleniowy w Akademii Cyfryzacji GS1, przedsiębiorcy zdobywają praktyczną wiedzę i podnoszą swoje kwalifikacje efektywnie i wygodnie. Oferowana wiedza jest poparta praktycznymi przykładami wdrożeń, metod na wprowadzanie usprawnień dzięki cyfryzacji. A wszystko to w wygodnym czasie i dogodnej formie: nasze opracowania są dostępne w formie dokumentów, prezentacji, audio i video – podsumowuje Marta Steinke, odpowiedzialna za projekt z ramienia GS1 Polska.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C