Tomasz Pietrzak awansuje w MLP Group

C

17-05-2022

Tomasz Pietrzak awansował na stanowisko dyrektora leasingu na runku polskim. Z MLP Group związany jest od ponad pięciu lat. Dotychczas odpowiadał za komercjalizację obiektów magazynowych w regionie warszawskim, a teraz będzie zarządzał najmem na terenie całej Polski.

Tomasz Pietrzak będzie odpowiadał za najem powierzchni komercyjnych we wszystkich parkach logistycznych z portfolio MLP Group na terenie Polski. Związany jest z MLP Group od kwietnia 2017 r.  Początkowo pełnił funkcję dyrektora leasingu, a później awansował na stanowisko starszego dyrektora leasingu. Od samego początku był odpowiedzialny za komercjalizację parków logistycznych w regionie Warszawy. Wspierał jednocześnie dział leasingu w obsłudze rynków regionalnych.

– Tomasz Pietrzak na przestrzeni ostatnich pięciu lat pracy w MLP Group aktywnie uczestniczył w transakcjach najmu obejmujących łącznie około 500 tys. mkw. powierzchni. Powierzając Tomaszowi nadzór nad komercjalizacją powierzchni komercyjnych w całej Polsce doceniamy jego szerokie kompetencje i wysoki profesjonalizm – powiedział Radosław T. Krochta, prezes zarządu MLP Group S.A.

Przed rozpoczęciem współpracy z MLP Group doświadczenie w sprzedaży powierzchni komercyjnych oraz najmu powierzchni magazynowych i biurowych zdobywał w agencji Maxon Nieruchomości. Był wówczas odpowiedzialny m.in. za aktywne pozyskiwanie klientów, koordynacje negocjacji oraz przygotowywanie umów najmu. Wcześniej współpracował z największym brokerem ubezpieczeniowym na świecie.

Tomasz Pietrzak jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku ekonomia. Ukończył również studia podyplomowe z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach wzmacniających kompetencje obejmujące m.in. psychologię obsługi klienta, komunikacje i negocjacje z klientem komercyjnym, czy marketing w sprzedaży.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C