Zmiany w firmie Logicor

C

28-11-2022

Logicor ogłasza zmiany na szczeblu kierowniczym w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ronald van der Waals obejmie funkcję dyrektora zarządzającego Logicorem w Europie Środkowo-Wschodniej od stycznia 2023 r., co jest uzupełnieniem jego obecnej roli dyrektora zarządzającego na Europę Północną. Będzie odpowiedzialny za kontynuację rozwoju portfela firmy i poszerzanie go w tym regionie, a jego działania będą wspierane przez lokalne zespoły. Ronald van der Waals zastępuje Bartka Mierzwiaka, który z powodzeniem rozwijał firmę w Europie Środkowo-Wschodniej w ciągu ostatnich ośmiu lat.

Sieć nieruchomości logistycznych Logicora w Europie Środkowo-Wschodniej obejmuje Polskę, Czechy, Węgry, Słowację i Rumunię. Jej łączna powierzchnia wynosi ponad 2,1 mln mkw., a firma obsługuje 227 klientów, takich jak UPS czy Huhtamaki. Region pozostaje w centrum zainteresowania Logicora, czego dowodem jest 43 tys. mkw. powierzchni oddanej do użytku w 2022 r., kolejne 15 tys. mkw. w budowie oraz plany inwestycyjne na ponad 100 tys. mkw. powierzchni magazynowej na rok 2023.

– Cieszę się, że podejmuję nową rolę w czasie, gdy znaczenie logistyki w codziennym życiu jest nie do przecenienia. Nasza wiedza i doświadczenie na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej pomoże nam poszukiwać możliwości dalszego rozwoju – powiedział Ronald van der Waals.

Ronald dołączył do Logicora w 2022 roku i ma za sobą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży. Wcześniej pracował jako dyrektor zarządzający w CBRE Investment Management, działającej w tej branży w Holandii.

– Rejon Europy Środkowej i Wschodniej nadal jest dla Logicora ważnym obszarem zainteresowania. Pod kierownictwem Ronalda mamy ambitne plany dalszego identyfikowania i wykorzystywania szans na rozwój w głównych aglomeracjach i kluczowych węzłach transportowych. To właśnie w tych strefach nasi klienci szukają przestrzeni dla usług logistycznych i nieruchomości przemysłowych – dodał Buddy Roes, dyrektor operacyjny Logicora.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C