Zorientowani na przyszłość – podsumowanie Dnia Otwartego Jungheinrich

C

28-10-2021

20 października 2021 odbyła się kolejna edycja Dnia Otwartego Jungheinrich, który od lat wpisuje się w kalendarz ważnych wydarzeń branży intralogistycznej.

Firma po raz drugi zorganizowała go online, tym razem w wirtualnym magazynie. W jednym z korytarzy roboczych, pośród regałów firmy dyskutowano o tym, co dziś w branży najważniejsze: o automatyzacji procesów, cyfryzacji, energii, zrównoważonym rozwoju. Tempo dyskusji nadawał Artur Olejniczak z Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania wielu nowości firmy. Swoją polską premierę miał podnośnikowy wózek widłowy z bateriami li-ion ERD 220i oraz AGV EKS 215a. Uczestnicy mogli poznać także nowy system do zarządzania flotą, a także zobaczyć, jak wózki używane Jungheinrich pracują u jednego z klientów firmy. Dzień Otwarty cieszył się zainteresowaniem, o czym świadczy wysoka frekwencja: ponad 300 zrejestrowanych osób. Przez ponad cztery godziny liczba uczestników oglądających transmisję na żywo utrzymywała się na praktycznie niezmiennym poziomie i wynosiła prawie 200.

– Firma Jungheinrich innowacyjność ma wpisaną w swoje DNA. To nasze zobowiązanie wobec klientów i partnerów biznesowych, aby oferować im nowoczesne produkty. Ale to także wykorzystywanie najnowszych technologicznie rozwiązań w innych obszarach działalności firmy. Potwierdzeniem tego był tegoroczny Dzień Otwarty Jungheinrich. Cieszymy się z dużego zainteresowania wydarzeniem i już dziś zapraszamy na kolejne – mówi Magdalena Zawisza, specjalistka ds. komunikacji marketingowej i PR w Jungheinrich Polska.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C