4000 paczkomatów w Wielkiej Brytanii

C

21-07-2022

InPost postawił 4000 paczkomat na rynku brytyjskim, podwajając ich liczbę w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Grupa InPost pozyskała także kolejnych partnerów. Do ich grona dołączyły: sieć handlową WHSmith oraz Transport for London, podmiot zarządzający m.in. londyńskim metrem. Jest to strategiczny krok w rozwoju grupy na brytyjskim rynku.

– Nasze urządzenia na rynkach europejskich zyskują coraz większą popularność. Klienci doceniają je za bezpieczeństwo i ekologię oraz szybkość odbioru przesyłki, która trwa zaledwie kilka sekund. Naszym głównym celem w Wielkiej Brytanii jest rozwój sieci naszych maszyn, choć już dziś, w Londynie, Manchesterze i Birmingham mamy ich więcej niż jest dostępnych placówek Royal Mail. Pomagają nam w tym nasi partnerzy, którzy widzą wymierne korzyści w ich instalacji, w swoich sieciach. Doświadczenie InPostu cenią firmy e-handlowe, zarówno najwięksi gracze jak i detaliści, którzy mogą zaoferować klientom innowacyjną metodę dostawy – mówi Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPostu.

Grupa InPost podwoiła liczbę swoich maszyn w Wielkiej Brytanii, w jedyne 12 miesięcy, tym samym sieć liczy już 4000 urządzeń.

– Cieszymy się, że w tak krótkim czasie podwoiliśmy liczbę maszyn w Wielkiej Brytanii. Paczkomat InPostu na stałe wpisał się w brytyjski rynek e-handlu – mówi Michael Rouse, dyrektor InPost International

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C