Gdzie poznać nową moc intralogistyki?

C

29-09-2022

Na Dniach Otwartych Jungheinrich! Elektrycznie, efektywnie, ekologicznie, ergonomicznie - świat intralogistyki i motoryzacji łączy wiele. Podobne oczekiwania użytkowników, podobne trendy i kierunki rozwoju. Nie od dziś wiadomo, że konstruktorzy wózków widłowych inspirują się branżą automotive. Co jest wspólne, a co różne? Jak zmienia się dziś intralogistyka? O tym będzie się rozmawiało i dyskutowało podczas Dni Otwartych Jungheinrich.

Wszyscy miłośnicy nowoczesnych technologii, pasjonaci intralogistyczni i przedsiębiorcy zorientowani na nowoczesność: obecność obowiązkowa!

Podążając za trendami rynkowymi, w których prym wiedzie automatyzacja i cyfryzacja, także tu, w Bielanach Wrocławskich, 5 oraz 6 października będą mogli zobaczyć Państwo najnowsze osiągnięcia konstruktorów Jungheinrich. Dlaczego warto? To rozwiązania, które usprawniają pracę każdego magazynu.

Zobaczą Państwo na żywo, jak pracuje nowy AGV EKS 215a, jak cyfryzacja optymalizuje pracę w intralogistyce. Ponadto goście wydarzenia dowiedzą się jeszcze więcej o technologii litowo-jonowej i sprawdzą, czy najnowsza seria wózków widłowych POWERLiNE spełnia ich oczekiwania. Dni Otwarte to również doskonała okazja, aby przekonać się, że używane wózki JUNGSTARS są tak samo wydajne i bezpieczne jak nowe modele Jungheinrich – zaprezentowane zostaną nowoczesne wózki systemowe oraz wydajne pojazdy litowo-jonowe. Ponadto na gości czekać będą stoiska serwisu Jungheinrich oraz sklepu internetowego PROFISHOP, a nawet symulator jazdy wózkiem czołowym EFG!

Firma Jungheinrich oddaje do Państwa dyspozycji halę magazynową, wypełnioną po brzegi zaawansowanymi technologicznie produktami, w której ofertę Jungheinrich uzupełnią rozwiązania intralogistyczne Partnerów biznesowych firmy.

Zapraszamy. 5-6 października 2022, Bielany Wrocławskie, ul. Logistyczna 2. Start: godz. 9:00.

Więcej o wydarzeniu oraz bezpłatna rejestracja:

https://eventory.cc/event/dni-otwarte-jungheinrich-2022

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C