Nowa inwestycja spółki Adampol

C

23-09-2022

23 września 2022 roku w Hotelu Marriott w Warszawie, miała miejsce uroczysta inauguracja Giełdy Transportu Aut, Prilo, uruchomionej przez Adampol.

W ceremonii otwarcia wzięli udział znamienici goście m.in. ambasador Republiki Korei Lim Hoon-Min, przedstawiciele Samsunga oraz firmy Hyundai Glovis, będącego właścicielem spółki Adampol. Udział w wydarzeniu wzięli także eksperci ze Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.

Adampol S.A. od 30 lat wyznacza trendy w branży transportowej. Najnowszym produktem spółki jest platforma Prilo, stanowiąca wirtualną giełdę transportu aut. Powstała w oparciu o potrzeby i kierunek rozwoju branży zgodny z logistyką 4,0. Platforma umożliwia zarządzanie transportem samochodów z poziomu jednego narzędzia. Pozwala zawierać transakcje, monitorować status transportu w czasie rzeczywistym, szybki kontakt z klientami i przewoźnikami, a także przydzielać kierowców i ciężarówki do danego ładunku. W rezultacie, przewóz samochodów oraz przedsięwzięcia pokrewne można prowadzić w efektywniejszy sposób, a co za tym idzie, znacząco zwiększać zasięg działań, pozyskiwać nowych kontrahentów oraz wykonawców nawet najbardziej nietypowych zleceń.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C