Nowa opona Nokian do wózków

C

18-01-2023

Rodzina opon Nokian HTS G2 powiększyła się o nowego model HTS G2 L-5S opracowany z myślą o przedniej osi wózków wysokiego składowania.

Nowa opona Nokian HTS G2 L-5S o rozmiarze 18.00-25 jest przeznaczona do długich, intensywnych dni pracy przy na p=odłożu asfaltowym lub betonowym.

– W ciężkich oponach przednich do wózków wysokiego składowania gładki, bardzo głęboki i wolno zużywający się bieżnik wytrzymuje nawet o 35% dłużej niż nasza poprzednia porównywalna opona, w zależności od zastosowania – mówi Kimmo Kekki, menedżer produktu w Nokian Tyres.

Cała seria opon Nokian Tyres HTS G2 została zaprojektowana z myślą o wysokiej stabilności i nośności.

– Szczególną uwagę zwrócono na obszar zginania opony, który zbudowano ze specjalnej amortyzującej mieszanki gumowej zastosowanej w osnowie opony – mówi Kimmo Kekki. – Wszystkie opony HTS G2 to opony diagonalne, o konetrukcji udoskonalonej w nowym modelu.

Model HTS G2 L-5S ma jeszcze grubszy bieżnik niż w poprzednim L-4S, co skutkuje dłuższą żywotnością. Sprawdzona mieszanka gumowa zużywa się powoli i jest odporna na przebicia, zapobiegając nieoczekiwanym przestojom.

– Wszystko sprowadza się do kosztu za godzinę – mówi Kimmo Kekki. – Dłuższa żywotność opon oznacza niższy koszt użytkowania.

Nowa opona Nokian Tyres HTS G2 L-5S będzie dostępna od 17 stycznia 2023 r.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C