VersaBox rozwija się we Włoszech

C

11-02-2022

VersaBox, polski producent autonomicznych robotów mobilnych nawiązał współpracę z włoskim dostawcą rozwiązań dla automatyzacji logistyki CLS iMation.

Firmy będą współdziałać w wykorzystaniu kompleksowej platformy do automatyzacji intralogistyki Autonomy@Work i zapewnieniu najnowocześniejszych autonomicznych systemów transportowych firmom produkcyjnym i magazynowym we Włoszech, Hiszpanii, Francji i krajach Benelux.

CLS iMation to jednostka biznesowa CLS, która od blisko 70 lat dostarcza rozwiązania dla wszystkich sektorów logistyki w zakresie automatyzacji i cyfryzacji procesów logistycznych na rynku międzynarodowym. Oferuje usługi projektowe, sprzedaż, wynajem i obsługę. Odpowiada ma wyzwaniom Intralogistyki 4.0 i ułatwia przedsiębiorstwom cyfrową transformację procesów produkcyjnych.

Włoska firma szukała solidnego partnera do optymalizacji procesów produkcyjnych dla jej międzynarodowych klientów. Kompleksowa platforma intralogistyczna oferowana przez VersaBox doskonale wpisuje się w program wprowadzania innowacyjnych produktów technologicznych w Europie. Kompetencje i produkty obu firm uzupełniają się i stanowią solidną podstawę w cyfrowej transformacji przedsiębiorstw klientów sektora logistycznego.

– Współpraca z CLS wprowadzi VersaBox do nowych klientów przemysłowych w Europie – wyjaśnia Jakub Michalski, współzałożyciel VersaBox odpowiedzialny za sprzedaż międzynarodową. – Doceniamy osiągnięcia CLS we wdrażaniu innowacyjnych produktów technologicznych u wymagających klientów. Zapotrzebowanie na autonomiczne roboty mobilne szybko rośnie, odzwierciedlając potrzebę poprawy wydajności i elastyczności procesów produkcyjnych.

– Wybraliśmy VersaBox jako partnera w obszarze autonomicznych systemów transportowych. Doceniamy wzornictwo przemysłowe i umiejętności nawigacyjne Versabotów, a także kompleksową platformę intralogistyczną wspierającą niezawodne projektowanie, szybkie wdrażanie i bezbłędną realizację procesów transportowych – mówi Michele Calabrese, dyrektor w CLS iMation.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C