Webfleet oferuje telematykę Fordowi

C

14-03-2023

Marka Ford dołączył do programu partnerskiego OEM.connect firmy Webfleet.

Samochody osobowe i dostawcze marki Ford wyposażone w system do komunikacji zostały przystosowane do połączenia z platformą Webfleet, co eliminuje potrzebę instalacji dodatkowych urządzeń. To zintegrowane rozwiązanie sprawia, że wykorzystanie telematyki przez menedżerów flot jest szybsze, łatwiejsze i tańsze.

Dzięki OEM.connect auta Forda mogą przekazywać dane bezpośrednio do platformy Webfleet. Do przyłączenia niezbędny jest jedynie numer identyfikacyjny pojazdu (VIN). Webfleet wykorzystuje wartościowe dane dostarczane przez producenta OEM (ang. Original Equipment Manufacturer), aby zapewnić przejrzyste, łatwe w interpretacji analizy, które wspierają menedżerów flot w maksymalizacji wydajności floty, redukcji kosztów operacyjnych oraz promowaniu ekologicznej i bezpiecznej jazdy, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa danych dzięki usłudze certyfikowanej standardem ISO/IEC 27001:2013.

Za pośrednictwem OEM.connect właściciele samochodów osobowych i dostawczych marki Ford mają dostęp do standardowych funkcji platformy Webfleet, takich jak raporty o wydajności floty, dane dotyczące przejazdów, monitoring GPS i kontrola zużycia paliwa, co pomaga usprawnić działalność operacyjną. Natychmiastowe powiadomienia dotyczące diagnostyki pojazdów, takie jak ostrzeżenia o poziomie ciśnienia w oponach, pozwalają na monitorowanie stanu floty w czasie rzeczywistym. Wszystkie dane dotyczące pojazdów są widoczne w interfejsie Webfleet i są dostępne z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji mobilnej Webfleet.

PROMOCJA

PROMOCJA

Rozwiązanie OEM.connect dla pojazdów marki Ford jest dostępne w Austrii, Belgii, Niemczech, Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Czechach, Danii, Szwecji i Niderlandach. W przyszłości program ten będzie dostępny również w innych krajach i regionach.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C