Filozofia firmy DB Schenker

C

26-06-2023

Swoją obecną pozycję DB SCHENKER zawdzięcza pracy i potencjałowi zatrudnianych pracowników. Wsłuchiwanie się w otaczający świat i potrzeby branży transportowej, doprowadziły firmę do wąskiego grona liderów branży.

Wyzwania transportu i logistyki są ogromne, a warunki świadczenia usług bardzo zmienne. Jedynie podejmowanie świadomych decyzji i rzetelne opracowywanie strategii mogą wyróżnić markę i uczynić ją numerem 1 dla klientów.

Transport lotniczy od DB Schenker

Jako przedsiębiorstwo świadczące usługi w wielu krajach i w wielu formach, DB Schenker ma w ofercie także transport lotniczy. Jest to wyjątkowa część oferty. Tu liczy się czas, ale także rodzaj usług dostosowanych do transportowanych towarów. Firma zapewnia swoim klientom rozbudowaną sieć połączeń do najważniejszych hubów na wszystkich kontynentach. Szybkie i mniej skomplikowane zlecenia mogą być realizowane za pomocą platformy DB SCHENKER I connect, która daje możliwość łatwej rezerwacji online. Partnerami DB Schenker są wyselekcjonowane linie lotnicze, a usługi realizowane dla każdego rodzaju przesyłek są monitorowane całą dobę. Dzięki usłudze AirTrack lokalizacja i kondycja przesyłki jest stale dostępna. Oferta firmy obejmuje różne rozwiązania dla różnych klientów.

Szukając oszczędnego, ale szybkiego i skutecznego rozwiązania klienci mogą wybrać usługę DB SCHENKER I jetcargo economy. Jest to budżetowa i jednocześnie skuteczna droga transportu. Dla towarów o specjalnych potrzebach stworzono DB SCHENKER I jetcargo special, a dla najpilniejszych zleceń DB SCHENKER I jetcargo first oraz DB SCHENKER I jetcargo business.

W przypadku dużych transportów, które wymagają błyskawicznej realizacji zlecenia, klienci mają do dyspozycji loty czarterowe. Jest to usługa, która sprawdza się w przypadku pilnych dostaw. Dział czarterów oferuje wsparcie przez cały rok, każdego dnia o każdej porze.

We wszystkich podejmowanych działaniach firmie towarzyszy troska o środowisko. Na każdym etapie oferowanych usług transportowych, DB SCHENKER szuka dróg do zmniejszenia śladu węglowego. W transporcie lotniczym oferuje klientom zrównoważone paliwo lotnicze SAF, produkowane z surowców odnawialnych. Emisja CO2 może się dzięki niemu zmniejszyć aż o 80%.

Firma planuje do 2040 roku uzyskać neutralność pod względem emisji CO2. Inwestując w biopaliwa czy e-mobilność DB SCHENKER jest przykładem tego, że można rozwijać biznes w zgodzie z otaczającym światem.

Najważniejszy jest klient

Działania DB SCHENKER skupiają się na kliencie i jego potrzebach. Jest on źródłem inspiracji do szukania nowych dróg na przyszłość. Świat wokół nas ciągle się zmienia i sztuką jest wsłuchiwanie się w jego rytm po to, aby przygotować swoją firmę na nadchodzące zmiany. DB SCHENKER od początku swojego istnienia nieustannie się rozwija i nie zwalnia tempa. Jest pionierem w swojej branży, dlatego osiąga globalny sukces i zaufanie oraz uznanie klientów. Bogata oferta jest przygotowana tak, aby sprostać wszystkim wymaganiom.

Po więcej szczegółów na temat transportu lotniczego zapraszamy tutaj: https://www.dbschenker.com/pl-pl/biznes/transport/transport-lotniczy.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C