Kuehne+Nagel oferuje nowe usługi

C

06-02-2023

Od początku 2023 r. Kuehne+Nagel rozszerzyło w Polsce ofertę usług w transporcie drogowym.

Oferowane rozwiązania obejmują dostawy w kolejnym dniu roboczym, dostawy w określonym dniu w ciągu 1-3 dni po standardowym czasie, dostawy wieczorne, wymianę palet, przesyłki ADR i towarów dłużycowych, rozładunek i załadunek przez kierowcę, doręczenie towarów pod bramę lub magazyn przez kierowcę i zwrot dokumentów. Obecnie firma oferuje również dostawy do klientów indywidualnych w ramach usług B2C.

Aby dostosować się do tych rozwiązań, Kuehne+Nagel kontynuuje rozwój swojej sieci drogowej. Obecnie obejmuje ona 6 własnych platform typu cross-dock w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi oraz 8 platform zależnych w innych ośrodkach gospodarczych. Wszystkie platformy mają dostęp do sieci drobnicowej dla klientów w Polsce. Każda ma flotę dystrybucyjną, która obsługuje klientów przy odbiorze i dostawach końcowych.

W roku 2022 została otwarta placówka w Rusocinie k. Gdańska a oddział we Wrocławiu przeniósł się do nowoczesnego obiektu. W styczniu 2023 r. pracę rozpoczął oddział w Łodzi. Jeszcze w tym roku firma otworzy kolejny oddział w Toruniu. Celem tych inwestycji jest, podniesienie jakości usług.

– Codzienne połączenia między wszystkimi terminalami, w połączeniu ze ścisłą współpracą z zaufanymi podwykonawcami, pozwalają na realizację dostaw w ciągu 24-48 godzin. Łącząc te działania z usługami logistyki kontraktowej, możemy nadal dostarczać kompleksowe rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw w wymagającym otoczeniu rynkowym – mówi Maciej Sobek, dyrektor logistyki drogowej w polskim oddziale Kuehne+Nagel.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C