10 stacja MOYA w województwie łódzkim

C

21-12-2016

Stacja paliw w Bełchatowie przy ul. Wojska Polskiego 119 rozpoczęła pracę w barwach sieci MOYA. Funkcjonujący od kilku lat obiekt przeszedł proces rebrandingu i został dostosowany do standardów sieci.   Stacja zlokalizowana jest na południowo-wschodnim krańcu Osiedla Dolnośląskiego w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 484. Obiekt będzie obsługiwał głównie ruch miejski.   W ofercie paliw stacji dostępna jest benzyna 95, 98, LPG oraz olej napędowy i uszlachetniony ON MOYA Power.   Kierowcy mogą dodatkowo skorzystać z odkurzacza, kompresora oraz myjni dla samochodów osobowych. Na stacji działa koncept gastronomiczny Caffe MOYA, serwujący kawę i gorące przekąski. Dodatkowo sklep posiada komfortową strefę odpoczynku z dostępem do sieci Wi-Fi. Obiekt czynny jest 24 godziny na dobę.   Na terenie stacji działa myjnia ręczna, a w bezpośrednim sąsiedztwie sklep z częściami samochodowymi.   Stacja w Bełchatowie jest dziesiątym obiektem w województwie łódzkim działającym w barwach sieci MOYA.  

DSCF1006aStacja paliw w Bełchatowie przy ul. Wojska Polskiego 119 rozpoczęła pracę w barwach sieci MOYA. Funkcjonujący od kilku lat obiekt przeszedł proces rebrandingu i został dostosowany do standardów sieci.

 

Stacja zlokalizowana jest na południowo-wschodnim krańcu Osiedla Dolnośląskiego w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 484. Obiekt będzie obsługiwał głównie ruch miejski.

 

W ofercie paliw stacji dostępna jest benzyna 95, 98, LPG oraz olej napędowy i uszlachetniony ON MOYA Power.

 

Kierowcy mogą dodatkowo skorzystać z odkurzacza, kompresora oraz myjni dla samochodów osobowych. Na stacji działa koncept gastronomiczny Caffe MOYA, serwujący kawę i gorące przekąski. Dodatkowo sklep posiada komfortową strefę odpoczynku z dostępem do sieci Wi-Fi. Obiekt czynny jest 24 godziny na dobę.

 

Na terenie stacji działa myjnia ręczna, a w bezpośrednim sąsiedztwie sklep z częściami samochodowymi.

 

Stacja w Bełchatowie jest dziesiątym obiektem w województwie łódzkim działającym w barwach sieci MOYA.

 

DSCF1010aDSCF1014a

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C