15 lat Fresh Logistics

C

20-01-2017

Od 2002 roku zadaniem Fresh Logistics Polska jest ofertowanie transportu i magazynowania produktów świeżych w temperaturze kontrolowanej od +2 stopni Celsjusza do +6 stopni Celsjusza.   Dziś firma posiada w Polsce 8 oddziałów. W jej szeregach zatrudnionych jest ponad 600 osób. Dysponuje 44.000 m2 powierzchni magazynowej i 500 środkami transportu.   Wśród jej usług znajdują się dystrybucja krajowa i międzynarodowa, w systemie drobnicowym, a także  całopojazdowym, logistyka kontraktowa, obejmująca transport produktów spożywczych i ich magazynowanie.   Usługa Fresh świadczona jest w ramach Grupy Raben na terenie: Polski, Czech, Ukrainy i krajów bałtyckich, ale także, dzięki partnerstwu z European Food Network, istnieje możliwość  dostawy towaru w krótkim czasie na terenie całej Europy.   W ostatnim czasie firma Fresh Logistics Polska rozszerzyła zakres usług o produkt UltraFresh, dedykowany towarom wymagającym kontrolowanej temperatury w zakresie od 0 stopni Celsjusza do +2 stopni Celsjusza. Była to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie branży mięsnej i rybnej w zakresie outsourcingu usług logistycznych.

Fresh LogisticsOd 2002 roku zadaniem Fresh Logistics Polska jest ofertowanie transportu i magazynowania produktów świeżych w temperaturze kontrolowanej od +2 stopni Celsjusza do +6 stopni Celsjusza.

 

Dziś firma posiada w Polsce 8 oddziałów. W jej szeregach zatrudnionych jest ponad 600 osób. Dysponuje 44.000 m2 powierzchni magazynowej i 500 środkami transportu.

 

Wśród jej usług znajdują się dystrybucja krajowa i międzynarodowa, w systemie drobnicowym, a także  całopojazdowym, logistyka kontraktowa, obejmująca transport produktów spożywczych i ich magazynowanie.

 

Usługa Fresh świadczona jest w ramach Grupy Raben na terenie: Polski, Czech, Ukrainy i krajów bałtyckich, ale także, dzięki partnerstwu z European Food Network, istnieje możliwość  dostawy towaru w krótkim czasie na terenie całej Europy.

 

W ostatnim czasie firma Fresh Logistics Polska rozszerzyła zakres usług o produkt UltraFresh, dedykowany towarom wymagającym kontrolowanej temperatury w zakresie od 0 stopni Celsjusza do +2 stopni Celsjusza. Była to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie branży mięsnej i rybnej w zakresie outsourcingu usług logistycznych.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C