16 Targi Inter Cars na Stadionie Narodowym

C

13-06-2017

22-24 września 2017 roku odbędą się 16 Targi Inter Cars. Po raz kolejny spółka zaprasza gości na Stadion PGE Narodowy! To doskonałe miejsce do branżowych spotkań, podczas których przekazywane są informacje na temat nowości produktowych, nowych technologii i wiedzy technicznej.

22-24 września 2017 roku odbędą się 16 Targi Inter Cars. Po raz kolejny spółka zaprasza gości na Stadion PGE Narodowy! To doskonałe miejsce do branżowych spotkań, podczas których przekazywane są informacje na temat nowości produktowych, nowych technologii i wiedzy technicznej.

Targi Inter Cars gromadzą entuzjastów rynku usług warsztatowych. Każdy przedsiębiorca wie, że aby dobrze prowadzić swój biznes, musi być na bieżąco z nowinkami produktowymi, powinien śledzić sytuację na zmieniającym się rynku i elastycznie podchodzić do klienta. Rynek samochodowy jest tego idealnym przykładem. Coraz nowsze modele aut wyposażonych w najnowocześniejsze systemy i coraz bardziej zaawansowana elektronika wymuszają na właścicielach warsztatów i mechanikach posiadanie odpowiedniej fachowej wiedzy, a także coraz większej liczby narzędzi i urządzeń do naprawy.

Targi Inter Cars są odpowiedzią na problemy, z którymi właściciele warsztatów spotykają się w swojej pracy. Spółka wie, jak ogromne są ich potrzeby w zakresie nowych części i urządzeń do napraw, jak bardzo przydatne są szkolenia oraz programy wsparcia. Dlatego już we wrześniu wszystko to zgromadzi specjalnie z myślą o klientach na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie!

„Przed nami wiele godzin planowania, mnóstwo energii i zaangażowania dostawców oraz firm współpracujących z Inter Cars. Wszystko po to, abyście Państwo w jednym miejscu przez trzy targowe dni mogli korzystać z ofert i ekspozycji rozmieszczonej na 20 000 m2. Na powierzchni wystawowej znajdziecie Państwo ofertę 200 dostawców z najnowszymi produktami, ofertą do samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych oraz motocykli wraz z akcesoriami” zapowiadają organizatorzy.

Wiele miejsca poświęcone zostanie także na profesjonalne wyposażenie warsztatu. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów to organizowane z ogromnym rozmachem wydarzenie, podczas którego spotykają się profesjonaliści branży warsztatowej oraz pasjonaci motor sportu.

Od kilku lat Targi Inter Cars mają charakter międzynarodowy, a więc i tym razem nie zabraknie klientów z wielu krajów Europy. W tym roku przygotowano dla nich trzy strefy: Targi, Moto i Dance. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie wiele ciekawostek oraz mnóstwo pomysłów na usprawnienie swojego biznesu. Warto wziąć również udział w panelach dyskusyjnych, szkoleniach i konferencjach, które pomogą zwiększyć własne kompetencje, zdobyć nową wiedzę i podnieść umiejętności kadry.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C