18. Parada Parowozów

C

29-03-2011

   {modal href="/images/stories/parowozy1_big.jpg"}{/modal}Po raz osiemnasty kilkadziesiąt tysięcy uczestników weźmie udział w międzynarodowym pikniku miłośników zabytkowych parowozów w Wolsztynie. Ta wyjątkowa impreza odbędzie się podczas długiego majowego weekendu. Start już w piątek, 29 kwietnia.      Parada Parowozów w Wolsztynie to niezapomniana okazja, aby uczestniczyć w niezwykłym show, w którym gwiazdami są zabytkowe parowozy.     Podczas tegorocznej imprezy na miłośników kolei czeka wiele atrakcji, które umożliwią odbycie podróży w czasie i zapoznanie się z historią europejskiego kolejnictwa. Tytułowa Parada odbędzie się w sobotę, 30 kwietnia. Na pikniku zostaną zaprezentowane maszyny pochodzące z kilku krajów Europy. Uczestnicy wydarzenia będą mogli podziwiać parowozy z Polski, Niemiec, Czech i Węgier. Paradę poprzedzi wieczorny pokaz "Światło, dźwięk i para", który jest nowoczesną formą spektaklu muzycznego, w której główną rolę grają zabytkowe lokomotywy, światło i buchająca para.    Parada Parowozów to jednocześnie okazja, aby wspomóc akcję ratowania tych pięknych i unikalnych maszyn poprzez przekazanie datku w ramach dorocznej zbiórki publicznej, organizowanej przez Fundację Era Parowozów lub poprzez zakup okolicznościowych pamiątek.   Organizatorami pikniku jest Spółka PKP Cargo i Fundacja Era Parowozów. Patronat medialny objął magazyn ?TSL Biznes".

  

{modal href=”/images/stories/parowozy1_big.jpg”}{/modal}Po raz osiemnasty kilkadziesiąt tysięcy uczestników weźmie udział w międzynarodowym pikniku miłośników zabytkowych parowozów w Wolsztynie. Ta wyjątkowa impreza odbędzie się podczas długiego majowego weekendu. Start już w piątek, 29 kwietnia.

  

 

Parada Parowozów w Wolsztynie to niezapomniana okazja, aby uczestniczyć w niezwykłym show, w którym gwiazdami są zabytkowe parowozy.

 

 

Podczas tegorocznej imprezy na miłośników kolei czeka wiele atrakcji, które umożliwią odbycie podróży w czasie i zapoznanie się z historią europejskiego kolejnictwa. Tytułowa Parada odbędzie się w sobotę, 30 kwietnia. Na pikniku zostaną zaprezentowane maszyny pochodzące z kilku krajów Europy. Uczestnicy wydarzenia będą mogli podziwiać parowozy z Polski, Niemiec, Czech i Węgier. Paradę poprzedzi wieczorny pokaz “Światło, dźwięk i para”, który jest nowoczesną formą spektaklu muzycznego, w której główną rolę grają zabytkowe lokomotywy, światło i buchająca para.

  

Parada Parowozów to jednocześnie okazja, aby wspomóc akcję ratowania tych pięknych i unikalnych maszyn poprzez przekazanie datku w ramach dorocznej zbiórki publicznej, organizowanej przez Fundację Era Parowozów lub poprzez zakup okolicznościowych pamiątek.

 

Organizatorami pikniku jest Spółka PKP Cargo i Fundacja Era Parowozów. Patronat medialny objął magazyn ?TSL Biznes”.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C