20 naczep KRONE dla firmy ERONTRANS.

C

05-12-2010

  {modal href="/images/stories/erontrans1_big.jpg"}{/modal} Dwadzieścia naczep KRONE zostało oficjalnie przekazanych przez członka zarządu firmy POZKRONE Macieja Michalskiego, dyrektora regionu Jacka Białobrzewskiego  oraz szefa działu eksportu firmy KRONE Jörga Sandersa polskiej firmie transportowej ERONTRANS, reprezentowanej przez prokurenta i współwłaściciela Waldemara Erona.   ERONTRANS to firma z długoletnią tradycją na europejskim rynku transportowo - spedycyjnym. Założona została w 1989 roku, w okresie transformacji ekonomiczno-ustrojowych w Polsce. Założyciel firmy - Henryk Eron, jeden z pionierów prywatyzacji w sektorze transportu i spedycji, zbudował silną pozycję firmy ERONTRANS nie tylko w kraju, ale także w Europie. Firma zatrudnia obecnie ponad 300 osób, posiada flotę ponad 450 pojazdów i osiąga roczne przychody na poziomie 80 mln EUR.   Stabilna, niezawodna i doskonale zaprojektowana - to cechy naczepy KRONE Profi Liner. Wytrzymała rama i wysokiej jakości lakierowanie w technologii KTL + Pulver gwarantują długowieczność. Standardowe komponenty renomowanych dostawców, jak również liczne opcje optymalnego zabezpieczenia ładunku, czynią naczepę KRONE wyjątkowo wszechstronną i obniżają koszty jej eksploatacji do minimum. To wszystko gwarantuje elastyczność, niezawodność oraz wysoką konkurencyjność - kluczowe kompetencje polskiego partnera - firmy ERONTRANS.     Na zdjęciu od lewej: Jacek Białobrzewski, Maciej Michalski (Pozkrone), Waldemar Eron (Erontrans), Jörg Sanders (Krone), Mirosław Krzempek (Pozkrone), Mark Posmyk (Krone)

 

{modal href=”/images/stories/erontrans1_big.jpg”}{/modal}

Dwadzieścia naczep KRONE zostało oficjalnie przekazanych przez członka zarządu firmy POZKRONE Macieja Michalskiego, dyrektora regionu Jacka Białobrzewskiego  oraz szefa działu eksportu firmy KRONE Jörga Sandersa polskiej firmie transportowej ERONTRANS, reprezentowanej przez prokurenta i współwłaściciela Waldemara Erona.

 

ERONTRANS to firma z długoletnią tradycją na europejskim rynku transportowo – spedycyjnym. Założona została w 1989 roku, w okresie transformacji ekonomiczno-ustrojowych w Polsce. Założyciel firmy – Henryk Eron, jeden z pionierów prywatyzacji w sektorze transportu i spedycji, zbudował silną pozycję firmy ERONTRANS nie tylko w kraju, ale także w Europie. Firma zatrudnia obecnie ponad 300 osób, posiada flotę ponad 450 pojazdów i osiąga roczne przychody na poziomie 80 mln EUR.

 

Stabilna, niezawodna i doskonale zaprojektowana – to cechy naczepy KRONE Profi Liner. Wytrzymała rama i wysokiej jakości lakierowanie w technologii KTL + Pulver gwarantują długowieczność. Standardowe komponenty renomowanych dostawców, jak również liczne opcje optymalnego zabezpieczenia ładunku, czynią naczepę KRONE wyjątkowo wszechstronną i obniżają koszty jej eksploatacji do minimum. To wszystko gwarantuje elastyczność, niezawodność oraz wysoką konkurencyjność – kluczowe kompetencje polskiego partnera – firmy ERONTRANS.

 

 

Na zdjęciu od lewej:

Jacek Białobrzewski, Maciej Michalski (Pozkrone), Waldemar Eron (Erontrans), Jörg Sanders (Krone), Mirosław Krzempek (Pozkrone), Mark Posmyk (Krone)

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C