25 lat M&M w Polsce

C

13-06-2016

M&M air sea cargo S.A. uświetniła jubileusz 25- lecia obecności M&M Militzer&Münch w Polsce uroczystą kolacją i koncertem Grupy MoCarta, zorganizowanych w salach warszawskiego hotelu Polonia Palace. W Gali wzięli udział pracownicy polskiej spółki M&M air sea cargo S.A. oraz goście, wśród nich między innymi dr Lothar Thoma, Prezes M&M International Holding z siedzibą w Szwajcarii, Ingo Seifert, współwłaściciel, Członek Zarządu M&M international Holding oraz Helmut Sonntag emerytowany były członek Zarządu Holdingu i Dyrektor Zarządzający M&M Niemcy, a także przedstawiciele linii lotniczych i morskich operujący w Polsce.   Słowa podziwu i gratulacje za 25 lat owocnej działalności M&M w Polsce oraz życzenia dalszego rozwoju przekazał pracownikom i Zarządowi Marek Tarczyński, Przewodniczący Rady Polskiej Izby Spedycji i Logistyki, który wręczył na ręce Prezesa Zarządu M&M air sea cargo S.A. - Wojciecha Łyżwińskiego, dyplom uznania dla polskiej spółki Grupy M&M za wkład w budowę polskiego rynku transportu, spedycji i logistyki. Gartulacje i słowa uznania za dokonania 25 lat działalności przekazał także dr Lothar Thoma Prezes M&M Militzer & Münch International Holding - Polska jest jednym z najważniejszych rynków logistycznych w Europie, M&M air sea cargo od 25 lat wykonuje świetną pracę i jest siłą napędową całej Grupy M&M Militzer&Münch. Bardzo istotnym czynnikiem sukcesu polskiej spółki jest doświadczony, działający od dawna i skupiony wokół kolegi Wojciecha Łyżwińskiego doświadczony zespół specjalistów. Taki team potrafi zorganizować i zrealizować najbardziej skomplikowane, ponadgabarytowe i nietypowe dostawy i przesyłki na całym świecie.   Na dowód uznania pracy polskiego M&M.  dr Lothar Thoma wręczył Prezesowi Wojciechowi Łyżwińkiemu statuetkę tzw. „Oskara M&M”. Podczas wieczoru doceniono i nagrodzono pamiątkami pracowników najdłużej związanych z M&M air sea cargo. Wśród dwunastu najdłużej pracujących znaleźli się tacy, którzy związani są z firmą od ćwierć wieku. Wielu z nagrodzonych zaczynało pracę na początku lat 90 tych ubiegłego stulecia - To, że jesteśmy związani z M&M tak długo, to nie tylko nasza, czyli pracowników, zasługa. To także dowód na to, że M&M jest firmą stabilną, rozwojową i przyjazną pracownikom, że panuje tu dobra atmosfera, pomagająca odnosić sukcesy rynkowe. Gratuluję i dziękuję wszystkim pracownikom. Współpracującym z nami liniom lotniczym i morskim bez których ten sukces byłby niemożliwy dziękuję serdecznie za te 25 lat współpracy i liczę na kolejne 25 lat - powiedział Wojciech Łyżwiński, Prezes Zarządu M&M air sea cargo S.A.   Wśród wszystkich pracowników M&M air sea cargo rozlosowano bilety lotnicze dla dwóch osób, do dowolnego portu lotniczego w Europie ufundowane przez Tureckie Linie Lotnicze - Turkish Airlines. Nagrodę wręczył Pan Abdullah Akat – Regionalny Dyrektor ds. Cargo  

MM 25-lecie Polska 1M&M air sea cargo S.A. uświetniła jubileusz 25- lecia obecności M&M Militzer&Münch w Polsce uroczystą kolacją i koncertem Grupy MoCarta, zorganizowanych w salach warszawskiego hotelu Polonia Palace. W Gali wzięli udział pracownicy polskiej spółki M&M air sea cargo S.A. oraz goście, wśród nich między innymi dr Lothar Thoma, Prezes M&M International Holding z siedzibą w Szwajcarii, Ingo Seifert, współwłaściciel, Członek Zarządu M&M international Holding oraz Helmut Sonntag emerytowany były członek Zarządu Holdingu i Dyrektor Zarządzający M&M Niemcy, a także przedstawiciele linii lotniczych i morskich operujący w Polsce.

 

Słowa podziwu i gratulacje za 25 lat owocnej działalności M&M w Polsce oraz życzenia dalszego rozwoju przekazał pracownikom i Zarządowi Marek Tarczyński, Przewodniczący Rady Polskiej Izby Spedycji i Logistyki, który wręczył na ręce Prezesa Zarządu M&M air sea cargo S.A. – Wojciecha Łyżwińskiego, dyplom uznania dla polskiej spółki Grupy M&M za wkład w budowę polskiego rynku transportu, spedycji i logistyki.

PROMOCJA

PROMOCJA

Gartulacje i słowa uznania za dokonania 25 lat działalności przekazał także dr Lothar Thoma Prezes M&M Militzer & Münch International Holding – Polska jest jednym z najważniejszych rynków logistycznych w Europie, M&M air sea cargo od 25 lat wykonuje świetną pracę i jest siłą napędową całej Grupy M&M Militzer&Münch. Bardzo istotnym czynnikiem sukcesu polskiej spółki jest doświadczony, działający od dawna i skupiony wokół kolegi Wojciecha Łyżwińskiego doświadczony zespół specjalistów. Taki team potrafi zorganizować i zrealizować najbardziej skomplikowane, ponadgabarytowe i nietypowe dostawy i przesyłki na całym świecie.

 

Na dowód uznania pracy polskiego M&M.  dr Lothar Thoma wręczył Prezesowi Wojciechowi Łyżwińkiemu statuetkę tzw. „Oskara M&M”. Podczas wieczoru doceniono i nagrodzono pamiątkami pracowników najdłużej związanych z M&M air sea cargo. Wśród dwunastu najdłużej pracujących znaleźli się tacy, którzy związani są z firmą od ćwierć wieku. Wielu z nagrodzonych zaczynało pracę na początku lat 90 tych ubiegłego stulecia – To, że jesteśmy związani z M&M tak długo, to nie tylko nasza, czyli pracowników, zasługa. To także dowód na to, że M&M jest firmą stabilną, rozwojową i przyjazną pracownikom, że panuje tu dobra atmosfera, pomagająca odnosić sukcesy rynkowe. Gratuluję i dziękuję wszystkim pracownikom. Współpracującym z nami liniom lotniczym i morskim bez których ten sukces byłby niemożliwy dziękuję serdecznie za te 25 lat współpracy i liczę na kolejne 25 lat – powiedział Wojciech Łyżwiński, Prezes Zarządu M&M air sea cargo S.A.

 

Wśród wszystkich pracowników M&M air sea cargo rozlosowano bilety lotnicze dla dwóch osób, do dowolnego portu lotniczego w Europie ufundowane przez Tureckie Linie Lotnicze – Turkish Airlines. Nagrodę wręczył Pan Abdullah Akat – Regionalny Dyrektor ds. Cargo

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C