300 profesjonalistów z 13 krajów na “BarcelonaConnecta”

C

08-11-2012

  III Edycja Międzynarodowego Spotkania Firm z Sektora Transportowego, WConnecta, zorganizowanego przy tej okazji pod nazwą BarcelonaConnecta, zgromadziła około 300 profesjonalistów z sektora Transportu i Logistyki. Firmy pochodzące z 13 krajów europejskich miały okazję poszerzyć swoja agendę kontaktów i nawiązać nowe relacje handlowe w ciągu zaledwie jednego dnia.         Wszyscy uczestnicy byli zgodni co do jednego "Znaczenie nawiązania pierwszego kontaktu osobiście z firmami, z którymi trudno byłoby się spotkać w innych warunkach." Rundy "speed networking", zorganizowane na podstawie kierunków, specjalności i zainteresowań firm, umożliwiły przeprowadzenie 5.930 szybkich rozmów zaledwie w ciągu jednego przedpołudnia. Do tego należy dodać wiele innych mniej formalnych rozmów, które miały miejsce w "La Cafetería". Fakt udziału w imprezie wielu firm europejskich znacząco wpłynął na rozmiar tego eventu. Przełożyło się to na nowe relacje biznesowe z dobrymi perspektywami w krótkim okresie czasu. Należy też podkreślić wyróżniającą się aktywność firm w ciągu całego dnia spotkania. Organizator, zespół Wtransnet juz rozpoczął pracę nad kolejną edycją, przewidzianą na jesień przyszłego roku.

 

barcelIII Edycja Międzynarodowego Spotkania Firm z Sektora Transportowego, WConnecta, zorganizowanego przy tej okazji pod nazwą BarcelonaConnecta, zgromadziła około 300 profesjonalistów z sektora Transportu i Logistyki. Firmy pochodzące z 13 krajów europejskich miały okazję poszerzyć swoja agendę kontaktów i nawiązać nowe relacje handlowe w ciągu zaledwie jednego dnia.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

Wszyscy uczestnicy byli zgodni co do jednego “Znaczenie nawiązania pierwszego kontaktu osobiście z firmami, z którymi trudno byłoby się spotkać w innych warunkach.”


Rundy “speed networking”, zorganizowane na podstawie kierunków, specjalności i zainteresowań firm, umożliwiły przeprowadzenie 5.930 szybkich rozmów zaledwie w ciągu jednego przedpołudnia. Do tego należy dodać wiele innych mniej formalnych rozmów, które miały miejsce w “La Cafetería”.


Fakt udziału w imprezie wielu firm europejskich znacząco wpłynął na rozmiar tego eventu. Przełożyło się to na nowe relacje biznesowe z dobrymi perspektywami w krótkim okresie czasu. Należy też podkreślić wyróżniającą się aktywność firm w ciągu całego dnia spotkania. Organizator, zespół Wtransnet juz rozpoczął pracę nad kolejną edycją, przewidzianą na jesień przyszłego roku.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C