4.000 mkw. dla firmy Eurosoft

C

25-01-2013

  Firma oferująca rozwiązania w zakresie środków ochrony pracy, wynajęła ponad 4.000 mkw. powierzchni w kompleksie magazynowym MLP Tychy. W transakcji MLP Group, dewelopera obiektu, reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield.   payday loan companies     Eurosoft to firma dostarczająca profesjonalne rozwiązania w zakresie środków ochrony pracy, między innymi odzież ochronną, sprzęt do prac na wysokości oraz usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta w sektorach takich jak: motoryzacja, przemysł ciężki, chemiczny, energetyczny, petrochemiczny.   MLP Tychy to nowoczesny kompleks produkcyjno-magazynowy, oferujący pod wynajem także pomieszczenia biurowo-socjalne. Obiekt zlokalizowany jest w Podstrefie Tyskiej Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, u zbiegu krajowej drogi nr 44 i międzynarodowej trasy nr E75, w bezpośrednim sąsiedztwie fabryki Fiata w Tychach.   - Sfinalizowana przez nas transakcja najmu umocni pozycję firmy Eurosoft i Grupy Iturri na rynku jako lidera w zakresie środków ochrony pracy. Grupa Iturri wyróżnia się świadczeniem usług "szytych na miarę", opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami, dogłębnej analizie i zrozumieniu ich potrzeb, oraz wszechstronną wiedzą i doświadczeniem pracowników, jak również szerokiej ofercie produktowej i wielosektorowości - mówi Grzegorz Nabagło, prezes zarządu firmy Eurosoft.   Eurosoft zajmie w MLP Tychy 3.832 mkw. powierzchni magazynowej oraz 200 mkw. biurowo-socjalnej w budynku nr C1, ostatnim do zrealizowania w ramach parku. Najemca wprowadzi się do obiektu na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2013 r. Siedziba Eurosoft zlokalizowana jest w Bielsku-Białej.    

 

tychymlpFirma oferująca rozwiązania w zakresie środków ochrony pracy, wynajęła ponad 4.000 mkw. powierzchni w kompleksie magazynowym MLP Tychy. W transakcji MLP Group, dewelopera obiektu, reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

 


 

Eurosoft to firma dostarczająca profesjonalne rozwiązania w zakresie środków ochrony pracy, między innymi odzież ochronną, sprzęt do prac na wysokości oraz usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta w sektorach takich jak: motoryzacja, przemysł ciężki, chemiczny, energetyczny, petrochemiczny.

 

MLP Tychy to nowoczesny kompleks produkcyjno-magazynowy, oferujący pod wynajem także pomieszczenia biurowo-socjalne. Obiekt zlokalizowany jest w Podstrefie Tyskiej Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, u zbiegu krajowej drogi nr 44 i międzynarodowej trasy nr E75, w bezpośrednim sąsiedztwie fabryki Fiata w Tychach.

 

– Sfinalizowana przez nas transakcja najmu umocni pozycję firmy Eurosoft i Grupy Iturri na rynku jako lidera w zakresie środków ochrony pracy. Grupa Iturri wyróżnia się świadczeniem usług “szytych na miarę”, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami, dogłębnej analizie i zrozumieniu ich potrzeb, oraz wszechstronną wiedzą i doświadczeniem pracowników, jak również szerokiej ofercie produktowej i wielosektorowości – mówi Grzegorz Nabagło, prezes zarządu firmy Eurosoft.

 

Eurosoft zajmie w MLP Tychy 3.832 mkw. powierzchni magazynowej oraz 200 mkw. biurowo-socjalnej w budynku nr C1, ostatnim do zrealizowania w ramach parku. Najemca wprowadzi się do obiektu na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2013 r. Siedziba Eurosoft zlokalizowana jest w Bielsku-Białej.

 

fb_like

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C