5-krotny wzrost ilości przeładunków w ATC Rail S.A.

C

29-10-2012

  Na początku tego roku zarząd ATC Rail S.A. postawił sobie cel:  5-krotny wzrost liczby przeładowywanych kontenerów w ramach przewozów intermodalnych. Już po drugim kwartale od otwarcia pierwszego własnego terminalu przeładunkowego w Poznaniu spółka zrealizowała swoje założenia. ATC RAIL S.A. wykonało rekordową ilość przeładunków pełnych kontenerów na poziomie 10 526 TEU w III kwartale, co stanowi 215 % wzrost w stosunku do I kwartału i 54 % w stosunku do II kwartału tego roku.       W okresie styczeń - wrzesień 2012 spółka ATC Rail we wszystkich swoich lokalizacjach przeładowała 20 691 TEU. W samym wrześniu Spółka zrealizowała 65 połączeń kolejowychpomiędzy portami trójmiejskimi a dwoma własnymi lokalizacjami w Poznaniui w Radomsku. Do końca tego roku Zarząd ATC Rail planuje pobić kolejny rekord i prognozuje wzrost o co najmniej 25 % w IV kwartale w stosunku do III kwartału.

 

atcrailNa początku tego roku zarząd ATC Rail S.A. postawił sobie cel:  5-krotny wzrost liczby przeładowywanych kontenerów w ramach przewozów intermodalnych. Już po drugim kwartale od otwarcia pierwszego własnego terminalu przeładunkowego w Poznaniu spółka zrealizowała swoje założenia. ATC RAIL S.A. wykonało rekordową ilość przeładunków pełnych kontenerów na poziomie 10 526 TEU w III kwartale, co stanowi 215 % wzrost w stosunku do I kwartału i 54 % w stosunku do II kwartału tego roku.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

W okresie styczeń – wrzesień 2012 spółka ATC Rail we wszystkich swoich lokalizacjach przeładowała 20 691 TEU. W samym wrześniu Spółka zrealizowała 65 połączeń kolejowychpomiędzy portami trójmiejskimi a dwoma własnymi lokalizacjami w Poznaniui w Radomsku.


Do końca tego roku Zarząd ATC Rail planuje pobić kolejny rekord i prognozuje wzrost o co najmniej 25 % w IV kwartale w stosunku do III kwartału.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C