5 mln zł dla spółki z grupy 7R Logistic

C

27-07-2016

Upper Finance pozyskał 5 mln zł w ramach 3-letnich obligacji na okaziciela dla spółki z Grupy Kapitałowej 7R Logistic. Jest to już trzecia emisja dla firmy specjalizującej się w budowie i wynajmie nowoczesnej powierzchni magazynowej w Polsce.   „Pozyskane środki pozwolą powiększyć należący do spółki, uruchomiony w grudniu 2015 roku park logistyczny Kraków-Kokotów i zwiększyć jego potencjał. 7R Logistic jest właścicielem jednego z zaledwie dwóch tego typu obiektów na terenie wschodniego Krakowa, co stanowi duży atut tej spółki" wyjaśnia Iwona Załuska, partner w Grupie Upper Finance i prezes zarządu Upper Finance Consulting.   „Obecnie realizujemy dla Teekanne pierwszy w Polsce budowany od podstaw zakład produkcji herbaty, którego oddanie do użytku planowane jest na II kwartał 2017 roku. Ten prestiżowy projekt, jak również wcześniejsze doświadczenie przy realizacji dwóch podobnych obiektów dla Man Bus AG z Monachium, stanowią dla nas świetne referencje do realizacji kolejnych zaplanowanych przedsięwzięć z międzynarodowymi partnerami." mówi Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R Logistic.   Grupa 7R Logistic prowadzi działalność na rynku powierzchni magazynowych w Polsce. Przedsiębiorstwo zajmuje się budową oraz wynajmem nowoczesnych obiektów logistyczno-magazynowych i centrów serwisowych. Grupa specjalizuje się w projektach typu build-to-suit (BTS). Dzięki takiemu podejściu każda inwestycja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Projekty typu BTS zapewniają długoterminowy okres najmu oraz pełen wynajem oferowanej powierzchni. W ramach Grupy zostało wybudowane prawie 90 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, która będzie świadczyć m.in. innowacyjną usługę audioidentyfikacji towarów w oparciu o technologię radiową (RFID).

7RlogisticKK 150Upper Finance pozyskał 5 mln zł w ramach 3-letnich obligacji na okaziciela dla spółki z Grupy Kapitałowej 7R Logistic. Jest to już trzecia emisja dla firmy specjalizującej się w budowie i wynajmie nowoczesnej powierzchni magazynowej w Polsce.

 

Pozyskane środki pozwolą powiększyć należący do spółki, uruchomiony w grudniu 2015 roku park logistyczny Kraków-Kokotów i zwiększyć jego potencjał. 7R Logistic jest właścicielem jednego z zaledwie dwóch tego typu obiektów na terenie wschodniego Krakowa, co stanowi duży atut tej spółki” wyjaśnia Iwona Załuska, partner w Grupie Upper Finance i prezes zarządu Upper Finance Consulting.

 

Obecnie realizujemy dla Teekanne pierwszy w Polsce budowany od podstaw zakład produkcji herbaty, którego oddanie do użytku planowane jest na II kwartał 2017 roku. Ten prestiżowy projekt, jak również wcześniejsze doświadczenie przy realizacji dwóch podobnych obiektów dla Man Bus AG z Monachium, stanowią dla nas świetne referencje do realizacji kolejnych zaplanowanych przedsięwzięć z międzynarodowymi partnerami.” mówi Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R Logistic.

 

Grupa 7R Logistic prowadzi działalność na rynku powierzchni magazynowych w Polsce. Przedsiębiorstwo zajmuje się budową oraz wynajmem nowoczesnych obiektów logistyczno-magazynowych i centrów serwisowych. Grupa specjalizuje się w projektach typu build-to-suit (BTS). Dzięki takiemu podejściu każda inwestycja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Projekty typu BTS zapewniają długoterminowy okres najmu oraz pełen wynajem oferowanej powierzchni. W ramach Grupy zostało wybudowane prawie 90 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, która będzie świadczyć m.in. innowacyjną usługę audioidentyfikacji towarów w oparciu o technologię radiową (RFID).

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C