50. naczepa KRONE Profi Liner dla firmy VIVA-TRANS Sp. z o.o.

C

01-10-2010

  {modal href="/images/stories/viva1_big.jpg"} {/modal} 50. naczepa Krone została uroczyście przekazana Panu Przemysławowi Suchińskiemu właścicielowi firmy VIVA-TRANS Sp. z o.o. przez szefa działu eksportu firmy KRONE Andreasa Voelkera i członka zarządu firmy POZKRONE Tomasza Kujawę. W dniu uroczystości firma VIVA-TRANS odebrała z Werlte 7 naczep KRONE Profi Liner. Firma VIVA-TRANS działa na rynku od roku 1992. Początkowo dysponowała pięcioma pojazdami dostawczymi i dwoma samochodami ciężarowymi z naczepami. Kolejne lata to stopniowy, a zarazem intensywny rozwój firmy. Dzięki zaangażowaniu w coraz to nowych dziedzinach, VIVA-TRANS sukcesywnie budowała swoją pozycję. W roku 1998 zatrudniała już 60 pracowników, a tabor wzrósł do 55 pojazdów. VIVA-TRANS brała również aktywny udział w realizacji kilku znaczących przedsięwzięć w regionie. W latach 1993-1995 uczestniczyła w budowie nowoczesnej oczyszczalni ścieków, w Zbrosławicach na Śląsku. Współpracowała również przy budowie gliwickiej fabryki Opla (1995-1997). Przez niemal dekadę VIVA-TRANS odegrała istotną rolę w rozwoju jednej z największych sieci spożywczych ? Biedronka. Aktualnie firma zatrudnia ponad 200 osób, z czego 45 osób to załoga Centrum Pojazdów Użytkowych. Na zdjęciu od lewej: Tomasz Kujawa, Ernest Pilch (POZKRONE), Przemysław Suchiński (VIVA-TRANS), Andreas Völker, Mark Posmyk (KRONE)

 

{modal href=”/images/stories/viva1_big.jpg”}

{/modal}

50. naczepa Krone została uroczyście przekazana Panu Przemysławowi Suchińskiemu właścicielowi firmy VIVA-TRANS Sp. z o.o. przez szefa działu eksportu firmy KRONE Andreasa Voelkera i członka zarządu firmy POZKRONE Tomasza Kujawę. W dniu uroczystości firma VIVA-TRANS odebrała z Werlte 7 naczep KRONE Profi Liner.


Firma VIVA-TRANS działa na rynku od roku 1992. Początkowo dysponowała pięcioma pojazdami dostawczymi i dwoma samochodami ciężarowymi z naczepami. Kolejne lata to stopniowy, a zarazem intensywny rozwój firmy. Dzięki zaangażowaniu w coraz to nowych dziedzinach, VIVA-TRANS sukcesywnie budowała swoją pozycję. W roku 1998 zatrudniała już 60 pracowników, a tabor wzrósł do 55 pojazdów.

VIVA-TRANS brała również aktywny udział w realizacji kilku znaczących przedsięwzięć w regionie. W latach 1993-1995 uczestniczyła w budowie nowoczesnej oczyszczalni ścieków, w Zbrosławicach na Śląsku. Współpracowała również przy budowie gliwickiej fabryki Opla (1995-1997). Przez niemal dekadę VIVA-TRANS odegrała istotną rolę w rozwoju jednej z największych sieci spożywczych ? Biedronka.

Aktualnie firma zatrudnia ponad 200 osób, z czego 45 osób to załoga Centrum Pojazdów Użytkowych.

Na zdjęciu od lewej: Tomasz Kujawa, Ernest Pilch (POZKRONE), Przemysław Suchiński (VIVA-TRANS), Andreas Völker, Mark Posmyk (KRONE)

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C