60 tys. m2 magazynów arvato w Polsce

C

01-08-2014

Firma arvato Polska uruchomiła w Polsce dodatkowe powierzchnie magazynowe – łącznie 10 tys. m2. Nowe inwestycje związane są z rozwojem spółki i nowymi kontraktami.         Powierzchnie magazynowe będą wyposażone w nowoczesną infrastrukturę, w pełni dostosowaną do wymogów klientów rynku e-commerce, m.in. regały wysokiego składowania, regały półkowe, wózki RT, wózki kompletacyjne i terminale radiowe. Na nowej powierzchni magazynowej nastąpi zaimplementowanie funkcjonalności systemu WMS SAP, a docelowo magazyny zostaną wzbogacone o technologię pick-by-voice.   - Dynamiczny rozwój spółki to skutek właściwego dostosowania się arvato do potrzeb polskiego rynku. Stworzona przez nas formuła obsługi e-sklepów – One stop e-commerce spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród graczy rynku e-handlu, stąd nowe kontrakty i co za tym idzie potrzeba powiększenia powierzchni magazynowych – mówi Lidia Ratajczak-Kluck, Dyrektor Obszaru Media, E-commerce, Programy Lojalnościowe w arvato Polska.  

arvato-logoFirma arvato Polska uruchomiła w Polsce dodatkowe powierzchnie magazynowe – łącznie 10 tys. m2. Nowe inwestycje związane są z rozwojem spółki i nowymi kontraktami.

 

 

 

 

Powierzchnie magazynowe będą wyposażone w nowoczesną infrastrukturę, w pełni dostosowaną do wymogów klientów rynku e-commerce, m.in. regały wysokiego składowania, regały półkowe, wózki RT, wózki kompletacyjne i terminale radiowe. Na nowej powierzchni magazynowej nastąpi zaimplementowanie funkcjonalności systemu WMS SAP, a docelowo magazyny zostaną wzbogacone o technologię pick-by-voice.

 

– Dynamiczny rozwój spółki to skutek właściwego dostosowania się arvato do potrzeb polskiego rynku. Stworzona przez nas formuła obsługi e-sklepów – One stop e-commerce spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród graczy rynku e-handlu, stąd nowe kontrakty i co za tym idzie potrzeba powiększenia powierzchni magazynowych – mówi Lidia Ratajczak-Kluck, Dyrektor Obszaru Media, E-commerce, Programy Lojalnościowe w arvato Polska.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C