7000 m? w Panattoni Business Center Łódź – Delfarma i Damco.

C

05-09-2013

Panattoni Park Business Center Łódź został doceniony przez dotychczasowych najemców - Delfarma Sp. z o. o., pozostanie na blisko 5 000 m? , natomiast Damco Poland Sp. z o. o. zwiększyło dotychczas zajmowaną powierzchnię o ponad 2 100 m? .         Dla firmy Delfarma Sp. z o.o., Panattoni Park Business Center Łódź to główna siedziba w Polsce. Najemca ma do dyspozycji blisko 5 000 m?. Ze względu na specyfikę branży farmaceutycznej, przestrzeń zawiera pomieszczenia z kontrolowaną temperaturą, co w przypadku farmaceutyków jest niezbędnym wymogiem dla magazynowanych artykułów. Delfarma jest liderem rynku importu równoległego leków od 2005 roku, z blisko 40% udziałem w tym rynku, który zapewnia ponad 100 mln zł oszczędności rocznie dla pacjentów szpitali i NFZ. Dodatkowo, Damco Poland Sp. z o.o. - jeden z wiodących międzynarodowych operatorów logistycznych, który w Polsce od 20 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania logistyczne, zwiększył dotychczas zajmowaną powierzchnię o kolejne 2 100 m?. Obecnie w Panattoni Łódź Business Center firma będzie zajmować powierzchnię 6 400 m?.  

panattoni-lodz-1Panattoni Park Business Center Łódź został doceniony przez dotychczasowych najemców – Delfarma Sp. z o. o., pozostanie na blisko 5 000 m? , natomiast Damco Poland Sp. z o. o. zwiększyło dotychczas zajmowaną powierzchnię o ponad 2 100 m? .

 

 

 

 

Dla firmy Delfarma Sp. z o.o., Panattoni Park Business Center Łódź to główna siedziba w Polsce. Najemca ma do dyspozycji blisko 5 000 m?. Ze względu na specyfikę branży farmaceutycznej, przestrzeń zawiera pomieszczenia z kontrolowaną temperaturą, co w przypadku farmaceutyków jest niezbędnym wymogiem dla magazynowanych artykułów. Delfarma jest liderem rynku importu równoległego leków od 2005 roku, z blisko 40% udziałem w tym rynku, który zapewnia ponad 100 mln zł oszczędności rocznie dla pacjentów szpitali i NFZ. Dodatkowo, Damco Poland Sp. z o.o. – jeden z wiodących międzynarodowych operatorów logistycznych, który w Polsce od 20 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania logistyczne, zwiększył dotychczas zajmowaną powierzchnię o kolejne 2 100 m?. Obecnie w Panattoni Łódź Business Center firma będzie zajmować powierzchnię 6 400 m?.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C