90 lat firmy STILL

C

05-12-2010

  {modal href="images/stories/still3_big.jpg"}{/modal}Firma Still obchodzi w tym roku swoje 90-cio lecie. Z tej okazji w Hamburgu odbyły się uroczystości z udziałem osób związanych z firmą.   W roku 1920 Hans Still założył w Hamburgu zakład naprawczy silników elektrycznych sygnowany swoim nazwiskiem. Przez 90 lat działalności firma STILL z małego przedsiębiorstwa przerodziła się w międzynarodowy koncern specjalizujący się w dziedzinie intralogistyki.     Urodziny producenta   Z okazji jubileuszu pracownicy firmy mogli zaprosić do pracy członków swoich rodzin i pokazać im jak ?od kuchni? przebiega proces produkcji. Zorganizowano również zawody Marken-Rallye, w trakcie których uczestnicy poprzez zabawę poznawali wszystkie produkty oraz usługi świadczone przez producenta. Odwiedzający mogli również zasiąść za kierownicą symulatora wózka widłowego, a ich dzieci miniaturowego traktora Steam. Goście poznali także historię Stilla, oraz decydujące o kształcie firmy, produkty. Wybrańcy opuścili siedzibę w Hamburgu z iPodami Shuffle i modelami wózków widłowych wygranymi w licznych konkursach.   Firma Still na początku swojej działalności odnosiła sukcesy w dziedzinie przenośnych generatorów prądu. Dopiero wprowadzenie do produkcji pojazdów transportowych napędzanych silnikiem elektrycznym okazały się przełomowe w historii Stilla. Obecnie Still to nie tylko produkcja wózków widłowych. - STILL steruje kompletnymi flotami wózków oraz optymalizuje wszelkie procesy w magazynie - tłumaczy Jan Knoef, prezes zarządu firmy STILL.   Still w Polsce   W Polsce Still działa od 20 lat.- Przez pierwsze pięć lat Still był reprezentowany przez autoryzowanego dealera, a od 1995 roku jest oddziałem spółki niemieckiej Still GmbH - mówi Borys Wochna, prezes Still Polska.   Obecnie firma proponuje usługi doradcze w zakresie logistyki wewnętrznej, wózki jezdniowe, aplikacje oprogramowań oraz rozwiązania systemowe. Szybki serwis i gęsta sieć serwisantów w całej Europie zapewniają klientom wysoką rentowność oraz bezpieczeństwo procesów produkcyjnych.

 

{modal href=”images/stories/still3_big.jpg”}{/modal}Firma Still obchodzi w tym roku swoje 90-cio lecie. Z tej okazji w Hamburgu odbyły się uroczystości z udziałem osób związanych z firmą.

 

W roku 1920 Hans Still założył w Hamburgu zakład naprawczy silników elektrycznych sygnowany swoim nazwiskiem. Przez 90 lat działalności firma STILL z małego przedsiębiorstwa przerodziła się w międzynarodowy koncern specjalizujący się w dziedzinie intralogistyki.

 

 

Urodziny producenta

 

Z okazji jubileuszu pracownicy firmy mogli zaprosić do pracy członków swoich rodzin i pokazać im jak ?od kuchni? przebiega proces produkcji. Zorganizowano również zawody Marken-Rallye, w trakcie których uczestnicy poprzez zabawę poznawali wszystkie produkty oraz usługi świadczone przez producenta. Odwiedzający mogli również zasiąść za kierownicą symulatora wózka widłowego, a ich dzieci miniaturowego traktora Steam. Goście poznali także historię Stilla, oraz decydujące o kształcie firmy, produkty. Wybrańcy opuścili siedzibę w Hamburgu z iPodami Shuffle i modelami wózków widłowych wygranymi w licznych konkursach.

 

Firma Still na początku swojej działalności odnosiła sukcesy w dziedzinie przenośnych generatorów prądu. Dopiero wprowadzenie do produkcji pojazdów transportowych napędzanych silnikiem elektrycznym okazały się przełomowe w historii Stilla. Obecnie Still to nie tylko produkcja wózków widłowych. – STILL steruje kompletnymi flotami wózków oraz optymalizuje wszelkie procesy w magazynie – tłumaczy Jan Knoef, prezes zarządu firmy STILL.

 

Still w Polsce

 

W Polsce Still działa od 20 lat.- Przez pierwsze pięć lat Still był reprezentowany przez autoryzowanego dealera, a od 1995 roku jest oddziałem spółki niemieckiej Still GmbH – mówi Borys Wochna, prezes Still Polska.

 

Obecnie firma proponuje usługi doradcze w zakresie logistyki wewnętrznej, wózki jezdniowe, aplikacje oprogramowań oraz rozwiązania systemowe. Szybki serwis i gęsta sieć serwisantów w całej Europie zapewniają klientom wysoką rentowność oraz bezpieczeństwo procesów produkcyjnych.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C