Elektroniczny pobór opłat na A4 Katowice-Kraków

C

16-12-2016

Z końcem miesiąca Stalexport Autostrada Małopolska S.A. wycofa ze sprzedaży papierowe abonamenty. Alternatywą dla nich jest urządzenie pokładowe do elektronicznego poboru opłat A4Go, które kierowcy samochodów osobowych mogą nabyć wraz z pakietami impulsów, oszczędzając 10 proc. kosztów przejazdu A4 Katowice-Kraków. Mimo, że od 1 stycznia 2017 r. nie będzie można już kupić abonamentów na przejazdy A4 Katowice-Kraków, nadal ważne będą te zakupione w 2016 roku. Ta metoda płatności będzie obowiązywać na koncesyjnym odcinku A4 do końca 2017 roku. „Propagujemy elektroniczny pobór opłat A4Go jako metodę, która może realnie wpłynąć na czas podróży autostradą. Korzystających do tej pory z abonamentów, zachęcamy do nabywania urządzeń pokładowych A4Go" – mówi Rafał Czechowski, rzecznik prasowy Stalexport Autostrada Małopolska S.A. A4Go umożliwia szybszy przejazd przez bramki autostradowe bez konieczności przekazywania inkasentowi gotówki, karty czy abonamentu na przejazd. Uruchomienie linii dedykowanych wyłącznie użytkownikom elektronicznego poboru opłat, które jest obecnie przygotowywane, dodatkowo usprawni przejazd przez place poboru opłat. Elektroniczny pobór opłat jest nie tylko wygodniejszą, ale i tańszą alternatywą dla abonamentów. Rabat na bilety abonamentowe został zniesiony 1 listopada br. Z kolei kierowcy samochodów osobowych, którzy wybierają A4Go, doładowują obecnie urządzenia pokładowe impulsami tańszymi aż o 10 procent. Opłacając pięć podróży w obu kierunkach, oszczędzają na nich 20 zł. Urządzenia A4Go wraz z pakietami impulsów można nabywać w dni robocze od godz. 7.00 do 21.00 w Punktach Obsługi Klienta (POK), które zlokalizowane są przy placach poboru opłat w Mysłowicach  i Balicach. A4Go można również kupić poprzez serwis www.kartA4Go.pl.

A4Z końcem miesiąca Stalexport Autostrada Małopolska S.A. wycofa ze sprzedaży papierowe abonamenty. Alternatywą dla nich jest urządzenie pokładowe do elektronicznego poboru opłat A4Go, które kierowcy samochodów osobowych mogą nabyć wraz z pakietami impulsów, oszczędzając 10 proc. kosztów przejazdu A4 Katowice-Kraków.

Mimo, że od 1 stycznia 2017 r. nie będzie można już kupić abonamentów na przejazdy A4 Katowice-Kraków, nadal ważne będą te zakupione w 2016 roku. Ta metoda płatności będzie obowiązywać na koncesyjnym odcinku A4 do końca 2017 roku.

„Propagujemy elektroniczny pobór opłat A4Go jako metodę, która może realnie wpłynąć na czas podróży autostradą. Korzystających do tej pory z abonamentów, zachęcamy do nabywania urządzeń pokładowych A4Go” – mówi Rafał Czechowski, rzecznik prasowy Stalexport Autostrada Małopolska S.A.

A4Go umożliwia szybszy przejazd przez bramki autostradowe bez konieczności przekazywania inkasentowi gotówki, karty czy abonamentu na przejazd. Uruchomienie linii dedykowanych wyłącznie użytkownikom elektronicznego poboru opłat, które jest obecnie przygotowywane, dodatkowo usprawni przejazd przez place poboru opłat.

Elektroniczny pobór opłat jest nie tylko wygodniejszą, ale i tańszą alternatywą dla abonamentów. Rabat na bilety abonamentowe został zniesiony 1 listopada br. Z kolei kierowcy samochodów osobowych, którzy wybierają A4Go, doładowują obecnie urządzenia pokładowe impulsami tańszymi aż o 10 procent. Opłacając pięć podróży w obu kierunkach, oszczędzają na nich 20 zł.

Urządzenia A4Go wraz z pakietami impulsów można nabywać w dni robocze od godz. 7.00 do 21.00 w Punktach Obsługi Klienta (POK), które zlokalizowane są przy placach poboru opłat w Mysłowicach  i Balicach. A4Go można również kupić poprzez serwis www.kartA4Go.pl.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C