Agnieszka Świerszcz w charytatywnym Kalendarzu Gwiazd

C

02-12-2020

Redakcja magazynu „Businesswoman & life” już po raz dziesiąty przygotowała charytatywny „Kalendarz Gwiazd”. W projekcie wziął udział również DHL Parcel. Na okładce kalendarza 2021 Agnieszka Świerszcz, prezes zarządu DHL Parcel zapozowała u boku aktorki Ewy Błaszczyk.

Redakcja magazynu „Businesswoman & life” już po raz dziesiąty przygotowała charytatywny „Kalendarz Gwiazd”. W projekcie wziął udział również DHL Parcel. Na okładce kalendarza 2021 Agnieszka Świerszcz, prezes zarządu DHL Parcel zapozowała u boku aktorki Ewy Błaszczyk.

 

 

 

 

Tegoroczna edycja Kalendarza Gwiazd, choć tworzona w nietypowym czasie, przyciągnęła wiele znanych nazwisk. Na każdej planszy pozują w duetach wyjątkowe kobiety z różnych obszarów biznesu ze znanymi kobietami ze świata show-biznesu. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczany jest dla podopiecznych Fundacji „Akogo?” i wsparcie Kliniki Budzik.

– Zaproszenie do udziału w jubileuszowej edycji tak szczególnego projektu jest dla mnie dużym wyróżnieniem. To, czego dokonuje Fundacja Akogo? w życiu tak wielu osób, jest niezwykłe – mówi Agnieszka Świerszcz. – Dla DHL Parcel działania społeczne i możliwość wywierania pozytywnego wpływu na otoczenie są bardzo istotne. Prowadzimy szereg działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i jest to jeden z naszych priorytetów. Cieszę się, że mogliśmy wesprzeć Klinikę Budzik i realnie pomóc. Trzymam kciuki, by tegoroczna edycja kalendarza wygenerowała rekordowe zyski

– Jestem wdzięczna, że co roku za sprawą tego niezwykłego kalendarza mamy możliwość wsparcia naszych podopiecznych. Dziękuję Agnieszce Świerszcz i firmie DHL Parcel, za udział w tym szczytnym projekcie, mając nadzieję, że wspólnymi siłami sprawimy, że ten świat stanie się choć odrobinę lepszym miejscem – mówi Ewa Błaszczyk.

Na poszczególnych planszach, u boku przedstawicielek biznesu, pozowały aktorki: Katarzyna Zielińska, Daria Widawska, Maria Dębska, Joanna Majstrak, Karolina Nowakowska, Joanna Brodzik, Dagmara Kaźmierska. Swoją pomoc również zadeklarowały piosenkarki Tatiana Okupnik i Joanna „Ruda” Lazer. Na kartach kalendarza zobaczyć można Justynę Kowalczyk-Tekieli, czterokrotną zdobywczynię Pucharu Świata w biegach narciarskich oraz dr Irenę Eris, założycielkę i współwłaścicielkę firmy Dr Irena Eris. Do kart kalendarza pozowała również Edyta Pazura i dziennikarka Anna Kalczyńska.

Zwieńczeniem akcji co roku jest premierowa gala charytatywna, podczas której odbywa się prezentacja nowej edycji kalendarza i licytacja poszczególnych kart przelanych na płótno, a także dodatkowych upominków przekazanych na licytację przez darczyńców. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza oraz licytacji na stronie internetowej zostaje przeznaczony na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk  “Akogo?”. W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną gala odbyła się w nowej formule, opartej na wywiadach z paniami zaangażowanymi w projekt i licytacji online. Najwyższą kwotę podczas licytacji osiągnęła okładka kalendarza, na której zapozowały w duecie Agnieszka Świerszcz i Ewa Błaszczyk.

Zapraszamy do zapoznania się z making offem z sesji do kalendarza charytatywnego tutaj.

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C