AGRO Nowości – Bednary 2011

C

22-09-2011

{modal href="http://www.truck-van.pl/images/stories/aktualnosci/truckagro_big.jpg"} {/modal} Truck & Van brał udział w wystawie AGRO SHOW w Bednarach pod Poznaniem. Specjalnie na te największe targi rolnicze w Polsce przygotowaliśmy dodatek Truck & Van AGRO Nowości - Bednary 2011, który był dystrybuowany bezpłatnie podczas wystawy. Dodatek AGRO Nowości - Bednary 2011 można też bezpłatnie obejrzeć na naszej stronie internetowej.   Kliknij i zobacz dodatek Truck & Van AGRO Nowości - Bednary 2011   Kolejne wydanie AGRO Nowości już na wiosnę 2012 roku, specjalnie na kieleckie Targi AGROTECH 2012.   Zainteresowanych prezentacją swoich produktów i usług w dodatku AGRO Nowości - AGROTECH 2012 zapraszamy do kontaktu: agro@truck-van.pl Od wielu lat koniec września upływa pod znakiem wystawy rolniczej AGRO SHOW organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych na terenie byłego lotniska w Bednarach koło Poznania. To największa impreza targowa w Polsce, zarówno pod względem zajmowanego terenu, jak też liczby prezentowanego sprzętu. W ubiegłym roku na AGRO SHOW zaprezentowało się 640 wystawców, swoje stoiska rozstawili wzdłuż kilku alei o długości 1100 m i łącznej szerokości blisko 600 m. Do tego trzeba jeszcze doliczyć wielohektarowe pole przeznaczone na pokazy maszyn "w akcji". Liczba zwiedzających również była imponująca: przez 4 dni do Bednar przyjechało ponad 150 tys. gości! Bieżąca edycja wypadnie jeszcze lepiej i pod każdym względem będzie rekordowa, bo organizator odnotował znaczny wzrost zarówno liczby wystawców, jak i wynajętej przez nich powierzchni ekspozycyjnej. Przy tym wszystkim warto wspomnieć o znakomitej organizacji targów, bo między stoiskami nigdy nie jest ciasno i mimo tłumów łatwo je zwiedzać, nie ma też problemów ze znalezieniem miejsca na pozostawienie samochodu, w dodatku wejście na tereny wystawowe i parking są bezpłatne. W naszym dodatku specjalnym Truck & Van AGRO Nowości - Bednary 2011 przybliżamy wybrane nowości produktowe, prezentowane na wystawie. Kliknij tutaj, żeby zobaczyć dodatek Truck & Van AGRO Nowości - Bednary 2011 Kolejne wydanie AGRO Nowości już na wiosnę 2012 roku, specjalnie na kieleckie Targi AGROTECH 2012. Zainteresowanych prezentacją swoich produktów i usług w dodatku AGRO Nowości - AGROTECH 2012 zapraszamy do kontaktu: agro@truck-van.pl


{modal href=”http://www.truck-van.pl/images/stories/aktualnosci/truckagro_big.jpg”}

truckagro{/modal}

Truck & Van brał udział w wystawie AGRO SHOW w Bednarach pod Poznaniem. Specjalnie na te największe targi rolnicze w Polsce przygotowaliśmy dodatek Truck & Van AGRO Nowości – Bednary 2011, który był dystrybuowany bezpłatnie podczas wystawy. Dodatek AGRO Nowości – Bednary 2011 można też bezpłatnie obejrzeć na naszej stronie internetowej.

 

Kliknij i zobacz dodatek Truck & Van AGRO Nowości – Bednary 2011

 

Kolejne wydanie AGRO Nowości już na wiosnę 2012 roku, specjalnie na kieleckie Targi AGROTECH 2012.

 

Zainteresowanych prezentacją swoich produktów i usług w dodatku AGRO Nowości – AGROTECH 2012 zapraszamy do kontaktu: agro@truck-van.plOd wielu lat koniec września upływa pod znakiem wystawy rolniczej AGRO SHOW organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych na terenie byłego lotniska w Bednarach koło Poznania. To największa impreza targowa w Polsce, zarówno pod względem zajmowanego terenu, jak też liczby prezentowanego sprzętu.


W ubiegłym roku na AGRO SHOW zaprezentowało się 640 wystawców, swoje stoiska rozstawili wzdłuż kilku alei o długości 1100 m i łącznej szerokości blisko 600 m. Do tego trzeba jeszcze doliczyć wielohektarowe pole przeznaczone na pokazy maszyn “w akcji”. Liczba zwiedzających również była imponująca: przez 4 dni do Bednar przyjechało ponad 150 tys. gości! Bieżąca edycja wypadnie jeszcze lepiej i pod każdym względem będzie rekordowa, bo organizator odnotował znaczny wzrost zarówno liczby wystawców, jak i wynajętej przez nich powierzchni ekspozycyjnej. Przy tym wszystkim warto wspomnieć o znakomitej organizacji targów, bo między stoiskami nigdy nie jest ciasno i mimo tłumów łatwo je zwiedzać, nie ma też problemów ze znalezieniem miejsca na pozostawienie samochodu, w dodatku wejście na tereny wystawowe i parking są bezpłatne.


W naszym dodatku specjalnym Truck & Van AGRO Nowości – Bednary 2011 przybliżamy wybrane nowości produktowe, prezentowane na wystawie.


Kliknij tutaj, żeby zobaczyć dodatek Truck & Van AGRO Nowości – Bednary 2011


Kolejne wydanie AGRO Nowości już na wiosnę 2012 roku, specjalnie na kieleckie Targi AGROTECH 2012.


Zainteresowanych prezentacją swoich produktów i usług w dodatku AGRO Nowości – AGROTECH 2012

zapraszamy do kontaktu: agro@truck-van.pl


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C