AkzoNobel i Kuehne+Nagel dalej razem

C

01-08-2016

AkzoNobel, producent farb i powłok malarskich, przedłużył umowę na obsługę logistyczną z Kuehne + Nagel w Salzburg-Bergheim na kolejne 2 lata. Kuehne + Nagel zarządza logistyką magazynową dla AkzoNobel od 2007 roku. Produkty są przechowywane i przeładowywane na powierzchni około 6.000 m2, włączając w to przestrzeń dla składowania towarów niebezpiecznych, zgodnej ze wszystkimi wytycznymi i przepisami dotyczącymi przechowywania takich substancji. Dodatkowo, Kuehne + Nagel jest odpowiedzialna za proces obsługi, mieszania i kompletacji kolorów w zależności od wymagań klienta. W tym sektorze, co miesiąc przeprowadza się setki zamówień mieszania kolorów. „Kuehne + Nagel dzięki doświadczeniu okazała się być wiarygodnym partnerem, który jest w stanie sprostać wymaganiom naszego biznesu. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie wspierać nasze ambicje rozwoju w ciągu najbliższych lat”  skomentował Stefan Kapeller, Logistics Manager AkzoNobel Austria. Vincent Malhaire, dyrektor logistyki kontraktowej Kuehne + Nagel w Austrii: „Cieszymy się z przedłużenia pomyślnej współpracy z AkzoNobel. Naszym celem jest dostarczanie korzyści dla klienta opartych na poprawie wydajności i jakości usług. Ponadto, nasza siła leży w zrozumieniu potrzeb naszych klientów, co znajduje odzwierciedlenie w dodatkowych usługach jakie możemy zaoferować”.

Kuehne  NagelAkzoNobel, producent farb i powłok malarskich, przedłużył umowę na obsługę logistyczną z Kuehne + Nagel w Salzburg-Bergheim na kolejne 2 lata.

Kuehne + Nagel zarządza logistyką magazynową dla AkzoNobel od 2007 roku. Produkty są przechowywane i przeładowywane na powierzchni około 6.000 m2, włączając w to przestrzeń dla składowania towarów niebezpiecznych, zgodnej ze wszystkimi wytycznymi i przepisami dotyczącymi przechowywania takich substancji.

Dodatkowo, Kuehne + Nagel jest odpowiedzialna za proces obsługi, mieszania i kompletacji kolorów w zależności od wymagań klienta. W tym sektorze, co miesiąc przeprowadza się setki zamówień mieszania kolorów.

„Kuehne + Nagel dzięki doświadczeniu okazała się być wiarygodnym partnerem, który jest w stanie sprostać wymaganiom naszego biznesu. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie wspierać nasze ambicje rozwoju w ciągu najbliższych lat”  skomentował Stefan Kapeller, Logistics Manager AkzoNobel Austria.

Vincent Malhaire, dyrektor logistyki kontraktowej Kuehne + Nagel w Austrii: „Cieszymy się z przedłużenia pomyślnej współpracy z AkzoNobel. Naszym celem jest dostarczanie korzyści dla klienta opartych na poprawie wydajności i jakości usług. Ponadto, nasza siła leży w zrozumieniu potrzeb naszych klientów, co znajduje odzwierciedlenie w dodatkowych usługach jakie możemy zaoferować”.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C