Andrew Gulliford zarządza działalnością SEGRO w Europie Kontynentalnej

C

28-04-2010

_ {modal href="/images/stories/aktualnosci/andrew_gulliford.jpg"} {/modal}SEGRO, europejski deweloper powierzchni biznesowych powołał Andrew Gulliforda na stanowisko Dyrektora Zarządzającego na Europę Kontynentalną. Andrew Gulliford pracuje w SEGRO od 6 lat. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora ds. Rozwoju, a w styczniu 2010 roku dodatkowo powierzono mu koordynowanie działań SEGRO w Europie Kontynentalnej. Przed dołączeniem do SEGRO Gulliford przez 19 lat pracował w firmie Jones Lang LaSalle, gdzie zajmował stanowisko Dyrektora ds. powierzchni przemysłowych i logistycznych w Europie.   Andrew Gulliford stanie się członkiem Zarządu Grupy SEGRO, w skład którego wchodzą Ian Coull, Dyrektor Generalny, David Sleath, Dyrektor Finansowy oraz Ian Sutcliffe, Dyrektor Zarządzający w Wielkiej Brytanii. - Cieszę się, że Andrew zgodził się kierować działalnością SEGRO w Europie Kontynentalnej. Na stanowisku tym będzie miał możliwość w pełni wykorzystać swoje bogate doświadczenie na europejskim rynku nieruchomości przemysłowych, a także głęboką znajomość SEGRO, którą zdobył w trakcie minionych sześciu lat. Jestem szczególnie zadowolony z faktu, że mogłem powierzyć tę ważną funkcję osobie z wewnętrznej struktury firmy, potwierdzając tym samym jakość i wiedzę całego zespołu zarządzającego. SEGRO w dalszym ciągu mocno angażuje się w rozwój swojej działalności w Europie Kontynentalnej - skomentował wybór Andrew Gulliforda na stanowisko Dyrektora Zarządzającego, Ian Coull, Dyrektor Generalny SEGRO. - W obecnym, ekscytującym momencie rozwoju firmy cieszy mnie perspektywa kierowania działalnością SEGRO w Europie Kontynentalnej. Podczas gdy sytuacja na rynku wciąż stanowi dla deweloperów duże wyzwanie, mocno wierzę w ogromny potencjał SEGRO i jestem zaszczycony faktem, że dano mi możliwość zarządzania firmą w kolejnym ważnym etapie jej rozwoju - powiedział Andrew Gulliford.  

_

{modal href=”/images/stories/aktualnosci/andrew_gulliford.jpg”}

{/modal}SEGRO, europejski deweloper powierzchni biznesowych powołał Andrew Gulliforda na stanowisko Dyrektora Zarządzającego na Europę Kontynentalną.


Andrew Gulliford pracuje w SEGRO od 6 lat. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora ds. Rozwoju, a w styczniu 2010 roku dodatkowo powierzono mu koordynowanie działań SEGRO w Europie Kontynentalnej. Przed dołączeniem do SEGRO Gulliford przez 19 lat pracował w firmie Jones Lang LaSalle, gdzie zajmował stanowisko Dyrektora ds. powierzchni przemysłowych i logistycznych w Europie.


 

Andrew Gulliford stanie się członkiem Zarządu Grupy SEGRO, w skład którego wchodzą Ian Coull, Dyrektor Generalny, David Sleath, Dyrektor Finansowy oraz Ian Sutcliffe, Dyrektor Zarządzający w Wielkiej Brytanii.


Cieszę się, że Andrew zgodził się kierować działalnością SEGRO w Europie Kontynentalnej. Na stanowisku tym będzie miał możliwość w pełni wykorzystać swoje bogate doświadczenie na europejskim rynku nieruchomości przemysłowych, a także głęboką znajomość SEGRO, którą zdobył w trakcie minionych sześciu lat. Jestem szczególnie zadowolony z faktu, że mogłem powierzyć tę ważną funkcję osobie z wewnętrznej struktury firmy, potwierdzając tym samym jakość i wiedzę całego zespołu zarządzającego. SEGRO w dalszym ciągu mocno angażuje się w rozwój swojej działalności w Europie Kontynentalnej – skomentował wybór Andrew Gulliforda na stanowisko Dyrektora Zarządzającego, Ian Coull, Dyrektor Generalny SEGRO.


W obecnym, ekscytującym momencie rozwoju firmy cieszy mnie perspektywa kierowania działalnością SEGRO w Europie Kontynentalnej. Podczas gdy sytuacja na rynku wciąż stanowi dla deweloperów duże wyzwanie, mocno wierzę w ogromny potencjał SEGRO i jestem zaszczycony faktem, że dano mi możliwość zarządzania firmą w kolejnym ważnym etapie jej rozwoju – powiedział Andrew Gulliford.


 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C