Apaczka nawiązuje współpracę z Hellmannem i DPD

C

25-11-2022

Platforma logistyczna Apaczka.pl, nawiązała współpracę z przewoźnikami Hellmann i DPD, dzięki czemu klienci zyskują możliwość nadawania palet zagranicznych w eksporcie. Przesyłki większe gabarytowo i przekraczające standardowe wymiary wagowe realizowane są do nawet 23 państw europejskich.

Hellmann Worldwide Logistic to jeden z największych międzynarodowych dostawców usług logistycznych. Firma oferuje rozwiązania dostosowane do zróżnicowanych wymagań klientów, zapewniając transparentność i wydajność łańcuchów dostaw. Ofertę spedytora na platformie Apaczka.pl wyróżniają: możliwość nadawania przesyłek jedno- i wielopaletowych, atrakcyjne ceny, (krótki czas tranzytu lub transportu) i możliwość nadania przesyłki do 23 państw europejskich. Odbiór realizowany jest już następnego dnia, a całość procesu jest zautomatyzowana o śledzenie statusu i potwierdzenie dostawy online.

Z początkiem listopada w ofercie Apaczki pojawiły się również usługi świadczone przez DPD. Przewoźnik oferuje m.in regularne połączenia i wachlarz możliwości dodatkowych, a eksport uwzględnia także 23 europejskie kierunki, w tym nowy – Irlandię.

– Znaczenie handlu zagranicznego wzrasta, a eksport stanowi jeden z kluczowych czynników napędzających PKB. Jako firma logistyczna, mamy wręcz obowiązek zadbania o to, by zróżnicowana grupa naszych klientów miała możliwość realizowania zamówień według indywidualnych preferencji, a jedną z nich jest właśnie paleta stanowiąca nieodłączny elementów w całym, logistycznym obiegu – Marcin Susmanek, członek zarządu w Alsendo.

PROMOCJA

PROMOCJA

Z oferty nadania palet zagranicznych na platformie Apaczka.pl skorzystało już kilkuset klientów, doceniając nie tylko atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim możliwość kontaktu z dedykowanym zespołem obsługi klienta, brak minimów wolumenowych, indywidualnie negocjowane stawki oraz szerokie spektrum usług dodatkowych, takich jak ubezpieczenie przesyłki.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C