Aplikacja STILL EASY na iPada nagrodzona Red Dot Best of the Best

C

14-11-2013

STILL, czołowy producent wózków widłowych, dołączył do laureatów prestiżowej nagrody Red Dot Best of the Best, doceniającej najwyższą jakość wzornictwa i funkcjonalności. Jury wyróżniło aplikację STILL EASY na iPada za wyjątkowy design i innowacyjny sposób obsługi.         Aplikacja STILL EASY, zaprojektowana przez agencję kreatywną Melting Elements , jest innowacyjnym narzędziem dedykowanym zarówno globalnemu działowi sprzedaży firmy STILL, jak i aktualnym oraz potencjalnym klientom. Umożliwia ona wyszukiwanie modeli pojazdów, dopasowanych do potrzeb użytkownika, zapoznanie się z parametrami technicznymi, dostępnymi materiałami interaktywnymi oraz wizualizacją wnętrza kabiny operatora. STILL EASY dostarczając najnowszych wiadomości dotyczących firmy, pozwala być na bieżąco z trendami na rynku intralogistycznym.     O przyznaniu nagrody zadecydowało optymalne połączenie wzornictwa i funkcjonalności z wyjątkowo atrakcyjną oprawą wizualną. - Aplikacja STILL EASY na iPada robi wrażenie swoim minimalistycznym, lecz mimo to eleganckim wzornictwem, jak i nowatorską koncepcją wykorzystania obracanych o 360 stopni obrazów do tworzenia wirtualnych prezentacji ? czytamy w uzasadnieniu Jury. ? Jednocześnie, aplikacja pozwala na oglądanie produktów w urządzeniach mobilnych wyposażonych w czujnik ruchu, wykorzystujący przy tym elementy zabawy.    

still-easySTILL, czołowy producent wózków widłowych, dołączył do laureatów prestiżowej nagrody Red Dot Best of the Best, doceniającej najwyższą jakość wzornictwa i funkcjonalności. Jury wyróżniło aplikację STILL EASY na iPada za wyjątkowy design i innowacyjny sposób obsługi.

 

 

 

 

Aplikacja STILL EASY, zaprojektowana przez agencję kreatywną Melting Elements , jest innowacyjnym narzędziem dedykowanym zarówno globalnemu działowi sprzedaży firmy STILL, jak i aktualnym oraz potencjalnym klientom. Umożliwia ona wyszukiwanie modeli pojazdów, dopasowanych do potrzeb użytkownika, zapoznanie się z parametrami technicznymi, dostępnymi materiałami interaktywnymi oraz wizualizacją wnętrza kabiny operatora. STILL EASY dostarczając najnowszych wiadomości dotyczących firmy, pozwala być na bieżąco z trendami na rynku intralogistycznym.

 

 

O przyznaniu nagrody zadecydowało optymalne połączenie wzornictwa i funkcjonalności z wyjątkowo atrakcyjną oprawą wizualną. – Aplikacja STILL EASY na iPada robi wrażenie swoim minimalistycznym, lecz mimo to eleganckim wzornictwem, jak i nowatorską koncepcją wykorzystania obracanych o 360 stopni obrazów do tworzenia wirtualnych prezentacji ? czytamy w uzasadnieniu Jury. ? Jednocześnie, aplikacja pozwala na oglądanie produktów w urządzeniach mobilnych wyposażonych w czujnik ruchu, wykorzystujący przy tym elementy zabawy.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C