Apreo Logistics będzie reprezentować Polskę w konkursie European Business Award

C

12-05-2010

Kapituła konkursu European Business Award, sponsorowanego przez bank HSBC ogłosiła, że  Apreo Logistics jest jedną z 25 firm, które będą reprezentować Polskę w tegorocznej, czwartej edycji  Konkursu EBA. Celem konkursu jest wskazanie najlepszych praktyk w sposobie prowadzenia biznesu oraz  promocja zarządzania biznesem, łączącego innowacyjność, dynamiczny rozwój i politykę odpowiedzialności społecznej. Jury konkursu stanowią wybitni ekonomiści, przedstawiciele środowiska akademickiego, wyróżniający się przedsiębiorcy, politycy oraz przedstawiciele mediów. buy ultracet online no prescription where to order finasteride buy cheap tamiflu evista price buy proair online cheap order lumigan where to order augmentin online Firmy, które uzyskały status reprezentanta krajowego w kolejnej turze będą konkurować z najlepszymi europejskimi firmami o nagrodę Ruban d?Honneur, a jej laureaci wezmą udział w ostatnim etapie, z którego wyłonieni zostaną zwycięzcy konkursu European Business Award w poszczególnych kategoriach.  Wręczenie nagród odbędzie się 16 listopada w Paryżu. Adrian Tripp, CEO konkursu European Business Awards, powiedział:  "W ciągu ostatnich 4 lat spotkaliśmy się z bardzo wysokim standardem zgłoszeń ze strony organizacji, które z pasją realizują swoją politykę biznesową. Jednak niewiele z nich ma szansę płynąć pod banderą swojego kraju i konkurować o uznanie za jedną w wiodących firm europejskich. Wybór na przedstawiciela kraju to bardzo wyjątkowe wyróżnienie. Razem z HSBC wyczekujemy uczestnictwa Polski w następnej rundzie." W drugiej rundzie konkursu, oprócz firmy Apreo Logistics, Polskę reprezentować będą również m.in.: Bank Pekao S.A., Bank PKO BP, Kompania Piwowarska, Makro Cash and Carry, Mars Polska  


Kapituła konkursu European Business Award, sponsorowanego przez bank HSBC ogłosiła, że  Apreo Logistics jest jedną z 25 firm, które będą reprezentować Polskę w tegorocznej, czwartej edycji  Konkursu EBA.


PROMOCJA

PROMOCJA

Celem konkursu jest wskazanie najlepszych praktyk w sposobie prowadzenia biznesu oraz  promocja zarządzania biznesem, łączącego innowacyjność, dynamiczny rozwój i politykę odpowiedzialności społecznej. Jury konkursu stanowią wybitni ekonomiści, przedstawiciele środowiska akademickiego, wyróżniający się przedsiębiorcy, politycy oraz przedstawiciele mediów.Firmy, które uzyskały status reprezentanta krajowego w kolejnej turze będą konkurować z najlepszymi europejskimi firmami o nagrodę Ruban d?Honneur, a jej laureaci wezmą udział w ostatnim etapie, z którego wyłonieni zostaną zwycięzcy konkursu European Business Award w poszczególnych kategoriach.  Wręczenie nagród odbędzie się 16 listopada w Paryżu.


Adrian Tripp, CEO konkursu European Business Awards, powiedział:  “W ciągu ostatnich 4 lat spotkaliśmy się z bardzo wysokim standardem zgłoszeń ze strony organizacji, które z pasją realizują swoją politykę biznesową. Jednak niewiele z nich ma szansę płynąć pod banderą swojego kraju i konkurować o uznanie za jedną w wiodących firm europejskich. Wybór na przedstawiciela kraju to bardzo wyjątkowe wyróżnienie. Razem z HSBC wyczekujemy uczestnictwa Polski w następnej rundzie.”


W drugiej rundzie konkursu, oprócz firmy Apreo Logistics, Polskę reprezentować będą również m.in.: Bank Pekao S.A., Bank PKO BP, Kompania Piwowarska, Makro Cash and Carry, Mars Polska

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C