Apreo Logistics pomaga dzieciom

C

26-11-2010

  {modal href="/images/stories/apreo2_big.jpg"}{/modal} Apreo Logistics i Fundacja Ronalda McDonalda zrealizowały projekt pomocy dla oddziału pediatrycznego Szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie.   Fundacja aktywnie szukała partnera do wykonania niezbędnych prac remontowych. Dzieci leczące się na oddziale pediatrii nie miały od lat odpowiednich warunków, bo zawsze szpital miał pilniejsze potrzeby niż remont.   Od pewnego czasu nie można było jednak dłużej czekać. Dzięki Apreo Logistics mali pacjenci dostali nową, przystosowaną do ich potrzeb łazienkę. Konkretny cel - bo potrzeba także bardzo konkretna. Remont już się zakończył, a dzieci mogą korzystać już z nowych pomieszczeń. Pomagamy w tak dosłowny sposób konkretnemu szpitalowi po raz pierwszy. Oddział pediatryczny przy Szaserów to miejsce znane w Polsce z pełnego poświęcenia zespołu lekarzy i osiągnięć medycznych. Trafiają tam dzieci w naprawdę ciężkim stanie, już nie po pomoc, ale po ratunek i nadzieję. Czy trzeba coś więcej dodawać? - Arkadiusz Glinka, Prezes Zarządu Apreo Logistics. 

 

{modal href=”/images/stories/apreo2_big.jpg”}{/modal}

Apreo Logistics i Fundacja Ronalda McDonalda zrealizowały projekt pomocy dla oddziału pediatrycznego Szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie.

 

Fundacja aktywnie szukała partnera do wykonania niezbędnych prac remontowych. Dzieci leczące się na oddziale pediatrii nie miały od lat odpowiednich warunków, bo zawsze szpital miał pilniejsze potrzeby niż remont.

 

Od pewnego czasu nie można było jednak dłużej czekać. Dzięki Apreo Logistics mali pacjenci dostali nową, przystosowaną do ich potrzeb łazienkę. Konkretny cel – bo potrzeba także bardzo konkretna. Remont już się zakończył, a dzieci mogą korzystać już z nowych pomieszczeń.
 
Pomagamy w tak dosłowny sposób konkretnemu szpitalowi po raz pierwszy. Oddział pediatryczny przy Szaserów to miejsce znane w Polsce z pełnego poświęcenia zespołu lekarzy i osiągnięć medycznych. Trafiają tam dzieci w naprawdę ciężkim stanie, już nie po pomoc, ale po ratunek i nadzieję. Czy trzeba coś więcej dodawać? – Arkadiusz Glinka, Prezes Zarządu Apreo Logistics.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C