Apreo Logistics SA wyróżniony w konkursie “Mama w pracy 2010”

C

29-05-2010

  Fundacja Świętego Mikołaja wraz z Instytutem Badawczym MillwardBrown SMG/KRC, w ramach kampanii "Mama w pracy" zbadała jak traktowane są pracujące mamy i na jakie udogodnienia mogą liczyć w miejscu zatrudnienia. Finałowa Gala konkursu odbyła się 25 maja 2010 w Centrum Giełdowym W Warszawie. Wśród wyróżnionych firm znalazła się również Apreo Logistics SA.  Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się łącznie 118 przedsiębiorstw. Do drugiego etapu zakwalifikowanych zostało 24 firm, z których 4 zostały wyróżnione zwycięskimi statuetkami.    - To już druga edycja konkursu, w której firma Apreo Logistics bierze udział. W naszej firmie istnieje szereg udogodnień dla kobiet, które są matkami, są to m.in. indywidualny czas pracy dla mam, zwolnienie na czas karmienia, możliwość pracy z domu, zarówno podczas ciąży, jak i po urodzeniu dziecka, czy paczki świąteczne dla dzieci pracowników - mówi Agata Szeląg, menedżer ds. HR. - Kobiety w ciąży są życzliwie traktowane oraz mogą liczyć na przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony współpracowników - dodaje.Konkurs "Mama w pracy" organizowany jest od 2007 roku. Głównym celem akcji jest promowanie promacierzyńskich postaw na rynku pracy zgodnie z zasadą, że matki są wartościowymi i lojalnymi pracownikami.     

 

Fundacja Świętego Mikołaja wraz z Instytutem Badawczym MillwardBrown SMG/KRC, w ramach kampanii “Mama w pracy” zbadała jak traktowane są pracujące mamy i na jakie udogodnienia mogą liczyć w miejscu zatrudnienia. Finałowa Gala konkursu odbyła się 25 maja 2010 w Centrum Giełdowym W Warszawie. Wśród wyróżnionych firm znalazła się również Apreo Logistics SA.  

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się łącznie 118 przedsiębiorstw. Do drugiego etapu zakwalifikowanych zostało 24 firm, z których 4 zostały wyróżnione zwycięskimi statuetkami. 


 

– To już druga edycja konkursu, w której firma Apreo Logistics bierze udział. W naszej firmie istnieje szereg udogodnień dla kobiet, które są matkami, są to m.in. indywidualny czas pracy dla mam, zwolnienie na czas karmienia, możliwość pracy z domu, zarówno podczas ciąży, jak i po urodzeniu dziecka, czy paczki świąteczne dla dzieci pracowników – mówi Agata Szeląg, menedżer ds. HR. – Kobiety w ciąży są życzliwie traktowane oraz mogą liczyć na przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony współpracowników – dodaje.

Konkurs “Mama w pracy” organizowany jest od 2007 roku. Głównym celem akcji jest promowanie promacierzyńskich postaw na rynku pracy zgodnie z zasadą, że matki są wartościowymi i lojalnymi pracownikami. 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C