Arkadiusz Sikora nowym Dyrektorem Zarządzającym Consafe Logistics Polska

C

09-10-2013

Z dniem 1 października 2013, stery polskiego oddziału Consafe Logistics, przejął Arkadiusz Sikora. Nowy Dyrektor Zarządzający poprzednio piastował stanowisko Regionalnego Dyrektora ds. Operacyjnych na Europę Środkową i Wschodnią (CEE) w spółce SAP.         Arkadiusz Sikora jest menedżerem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem na rynku rozwiązań IT. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej i studiów Warsaw-Illinois Executive MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ze spółką SAP był związany od 1997 roku, kiedy rozpoczął pracę w jej wrocławskim oddziale, gdzie odpowiadał za lokalizację oprogramowania. Przez kolejne lata pełnił szereg funkcji menedżerskich w ramach polskich a następnie środkowo europejskich struktur SAP. W latach 2009-2012 zajmował stanowisko dyrektora ds. operacyjnych SAP na Europę Środkowo-Wschodnią, a w ostatnim czasie był odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań (m.in. dedykowanych dla łańcucha dostaw) w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Arkadiusz Sikora posiada szeroką wiedzę w zakresie rozwoju i sprzedaży systemów ERP.

consafe-arkadiusz-sikoraZ dniem 1 października 2013, stery polskiego oddziału Consafe Logistics, przejął Arkadiusz Sikora. Nowy Dyrektor Zarządzający poprzednio piastował stanowisko Regionalnego Dyrektora ds. Operacyjnych na Europę Środkową i Wschodnią (CEE) w spółce SAP.

 

 

 

 

Arkadiusz Sikora jest menedżerem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem na rynku rozwiązań IT. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej i studiów Warsaw-Illinois Executive MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ze spółką SAP był związany od 1997 roku, kiedy rozpoczął pracę w jej wrocławskim oddziale, gdzie odpowiadał za lokalizację oprogramowania. Przez kolejne lata pełnił szereg funkcji menedżerskich w ramach polskich a następnie środkowo europejskich struktur SAP. W latach 2009-2012 zajmował stanowisko dyrektora ds. operacyjnych SAP na Europę Środkowo-Wschodnią, a w ostatnim czasie był odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań (m.in. dedykowanych dla łańcucha dostaw) w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Arkadiusz Sikora posiada szeroką wiedzę w zakresie rozwoju i sprzedaży systemów ERP.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C